Moja żona robi to od 15 lat i kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ten sposób prania, byłem zaskoczony.

Dlaczego warto wkładać plastikową torbę do pralki?

Faktem jest, że ta metoda pomoże przedłużyć żywotność maszyny o co najmniej kilka lat, zaoszczędzisz również na proszku.

Jak się okazało, o tej metodzie żona dowiedziała się od babci, która wrzucała reklamówki do pralki, odkąd tylko zaczęła używać jej do prania. Jeśli będziesz prać ubrania z reklamówką, efekt będzie imponujący.

Jakie są plusy wrzucania do pralki plastikowej torby?

Podczas prania w bębnie pralki powstaje elektryczność statyczna. Dzięki tej reakcji plastikowa reklamówka wchłania włosy i inne niewielkie drobinki obecne na tkaninie.

Takie działanie znacznie wydłuża również żywotność pralki, ponieważ cały ten brud nie dostaje się do filtrów i nie zatyka ich.

Co więcej, reklamówka doskonale miesza nierozpuszczony proszek w bębnie. W ten sposób rozkłada się on równomiernie na całej powierzchni prania. Dzięki temu zaoszczędzisz dwa razy więcej!

Spraw, aby Twoje codzienne pranie było idealne!

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB