Przez dziesięciolecia królowa Elżbieta II robiła wszystko, co najlepsze dla swojego ludu i rodziny. Ale panowanie dobiegnie końca, a rozmowy o jej abdykacji były głośne od kilku lat. Krążą pogłoski, że królowa nigdy nie ustąpi księciu Karolowi tronu. Jednak królewski biograf zasugerował, że ustąpi z tronu, gdy osiągnie 95 lat.

Spekulacjom nie ma końca

Królewski komentator Robert Jobson usiadł, by przeprowadzić wywiad dla The Royal Beat w True Royalty TV. Twierdził, że Jej Wysokość opuści stanowisko w przyszłym roku. Wciąż mocno wierzy, że kiedy królowa skończy 95 lat, ustąpi.

Tymczasem królewski reporter Newsweeka, Jack Royston, trochę się z tym nie zgodził i powiedział, że królowa nie będzie chciała ustąpić tronu Karolowi. Jednak Royston zwrócił również uwagę, że królowa przekazała już wszystko księciu Karolowi.

Pałac nigdy jeszcze nie potwierdził żadnej z tych rozmów. Jednak warto zauważyć, że książę Filip przeszedł na emeryturę wiele lat temu i postanowił cieszyć się życiem. Obecnie królowa Elżbieta II ponownie pełni swoje królewskie obowiązki. Podczas szczytu pandemii koronawirusa ona i jej mąż odizolowali się.

Media głoszą, że królowa Elżbieta II nie ustąpi z tronu, lecz jedynie przekaże obowiązki królewskie Karolowi, a potem przejmie je William z Kate. Jak podaje "The Sun", Królowa bierze w tym temacie też pod uwagę księcia Edwarda z żoną Sophie, księżnę Camillę i księżniczkę Annę, wykluczając Harry'ego i Meghan.

Co o tym sądzicie? Czy Królowa Elżbieta II pójdzie w ślady swojego męża Filipa?

O tym się mówi: Władysław Balicki z drugiej edycji "Sanatorium Miłości" przeżył bolesne chwile. Co się stało

Zerknij tutaj: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja