Tegoroczne Święta będą wyjątkowe dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, a to dlatego, że po raz pierwszy spędzą je nie tylko z synami Małgosi z pierwszego małżeństwa, ale także z małym Heniem. Rodzina gwiazdy już nie może się doczekać tych niepowtarzalnych chwil.

Źródło: screen Youtube
Radek Majdan z synami Małgosi; Źródło: screen Youtube

Henio Majdan urodził się prawie pół roku temu. To niezwykle pogodny malec, który skradł serca całej rodziny. Starsi bracia są nim oczarowani.

Małgorzata Rozenek zdradziła niedawno, że ich dom jest już gotowy na Święta. Rodzina wspólnie go udekorowała. Wiadomo też, co dostaną jej synowie- dwóch starszych chłopców znajdą pod choinką prezenty związane z ich pasjami, natomiast najmłodszy dostanie zabawki edukacyjne i ubranka. Majdanowie planują takży jeden, wspólny prezent. Będzie naprawdę duży. Rodzina rozgląda się bowiem za nowym domem.

Źródło: screen Youtube
Starsi synowie Małgosi Rozenek od razu pokochali młodszego brata; Źródło: screen Youtube

Rąbka tajemnicy uchyla informator z bliskiego otoczenia Majdanów. Weług jego zapewnień, rodzinie znanego piłkarza zaczyna brakować miejsca w dotychczasowym domu. Sytuacja znacząco zmieniła się, kiedy w ich życiu pojawił się Henio, który już niedługo będzie potrzebował własnego pokoiku.

Zanim jednak Majdanowie pogrążą się w przygotowaniach do przeprowadzki, planują odpocząć. Zapowiada się wyjazd na dłuższe zimowe ferie.

Warto wiedzieć: Pewna grupa pacjentów dostanie leki za darmo. Już wiadomo kto jest w tym gronie

Bądź na bieżąco z "Życiem": Ustawowe dni wolne w 2021r. Ile wolnego można zaplanować w przyszłym roku

To Cię zainteresuje: Piękna inicjatywa znanej restauratorki. Rozdaje zupę za symboliczną opłatą