Najnowsze, zatrważające wieści dla wszystkich fanów kultowego serialu polskiego “M jak Miłość”. Czy Katarzyna Cichopek odchodzi z produkcji? Wyciekły najnowsze informacje, fani czują ogromny niepokój...

Chyba każdy doskonale zna jedną z najpopularniejszych aktorek polskich, Katarzynę Cichopek, która ogromną popularność zdobyła przede wszystkim dzięki grze w kultowym serialu „M jak Miłość”.

W produkcji wciela się w postać Kingi, która od wielu lat tworzy udany związek małżeński z Piotrem granym przez Marcina Mroczka. Jej niebywały talent aktorski, a także sympatyczna osobowość sprawiła, że kobieta zyskała tysiące fanów, którzy nieustannie śledzą jej poczynania.

Ostatnio na jaw wyciekły najnowsze informacje o serialu – czy to oznacza, że fani już nie zobaczą Kingi?

Kasia Cichopek rezygnuje z “M jak Miłość”?!

Jak wynika z najnowszych zapowiedzi serialu, postać Kingi potknie się o zabawki swojego syna, po czym spadnie ze schodów i straci przytomność!

Następnie z poważnymi obrażeniami trafi do szpitala. Czy przeżyje wypadek? Okaże się już niebawem, lecz fani już drżą z niepewności... Czyżby aktorka zrezygnowała z roli po 20 latach spędzonych na planie “M jak Miłość”?