O większości gwiazd wiemy tyle, że czasem można odnieść wrażenie, jakbyśmy osobiście znali te osoby. Inne starannie chronią swoją prywatność nie ujawniając szczegółów na temat swojego życia osobistego.
Jedną z takich gwiazd jest niewątpliwie Agnieszka Sienkiewicz. Nie zwierza się publicznie z blasków i cieni swojej codzienności, ale fani mogą chociaż poobserwować migawki z jej życia i przy okazji mieszkania w mediach społecznościowych.
Instagramowy profil aktorki obserwuje już prawie 350 tysięcy użytkowników. Gwiazda publikuje tam zdjęcia z życia zarówno prywatnego jak i zawodowego. Są zajawki sesji zdjęciowych, ale też kadry z małych i dużych podróży a także domowych pieleszy.
Choć widać, że na zdjęciach publikowanych przez aktorkę na pierwszy plan wysuwają się ludzie, to jednak można dzięki nim podejrzeć jak mieszka Agnieszka Sienkiewicz.
Na jednej z fotografii widoczna jest spora część salonu, który zdominowany jest przez wielki, szary narożnik.

Mebel wygląda na mięsisty i komfortowy. Towarzyszy mu dość surowy stolik z blatem z litego drewna, na którym stoją świeże kwiaty. Stolik jest w stylu nowoczesnym- drewniany blat osadzony jest na metalowej, geometrycznej ramie. Salon wygląda ascetycznie, ale niezwykle stylowo. To zasługa stonowanej kolorystyki- do szarej kanapy, drewnianego stolika i podłodze w ciepłym odcieniu brązu bardzo pasują białe ściany.
Zdobią je sporych rozmiarów grafiki.
Widać, że salon jest dla aktorki nie tylko miejscem wypoczynku, ale także pracy. Na zdjęciu widać jak Agnieszka Sienkiewicz powtarza teksty na wygodnej kanapie.
Agnieszce zdarza się także zaprosić swoich obserwatorów do kuchni. Wpada do niej sporo światła, co nadaje nowoczesnemu wnętrzu sporo ciepła. W przestronnej kuchni przeważa połączenie bieli, czerni i naturalnego drewna, jednak bynajmniej nie sprawia wrażenia zimnej.

Przytulnego, domowego charakteru nadają jej dodatki i sprzęty kuchenne. To, co jednak urzeka i ociepla wnętrze kuchni aktorki najbardziej, to rodzinne zdjęcia, pamiątkowe magnesy z podróży i dziecięce rysunki, którymi ozdobiona jest niemal cała lodówka. Kuchnia to jedno z miejsc, w których Agnieszka świetnie bawi się z obiema córkami.
W mediach społecznościowych gwiazdy nie zabrakło także zajawek z jej sypialni. Królestwo Agnieszki i jej męża zdominowane jest przez biel, którą podkreślają stonowane dodatki w delikatnych, pastelowych kolorach oraz złota lapka nocna. Pojawił się też mocniejszy akcent w postaci poduszki w kolorowy wzór. Najważniejszym elementem tego pomieszczenia jest oczywiście łóżko, które wieńczy piękny, biały zagłówek.
W podobnym jak reszta pomieszczeń, nowoczesnym, ale klasycznym stylu utrzymana jest także łazienka. Tu także króluje połączenie bieli, czerni i drewna. Pomieszczenie jest rozświetlone słońcem wpadającym przez okno. Ciepła dodaje także zieleń żywych roślin doniczkowych, których nie brakuje w tej łazience- podsumowuje portal Plotek.
Bardzo ważnymi pomieszczeniami w domu Agnieszki Sienkiewicz są dziecięce pokoje. Agnieszka i Mikołaj są rodzicami dwóch dziewczynek- czteroletniej Zosi i półtorarocznej Marii.
Pokój starszej córki wygląda jak spełnienie marzeń każdej małej księżniczki.
Jasne pomieszczenie o białych ścianach dekorują różowe dodatki. Szczególnie urokliwy jest różowy baldachim nad białym łóżkiem dziewczynki. Choć to pokój dziecka, jest tu stylowo i elegancko.
Pokój młodszej córki to także pomieszczenie jasne zdonminowane przez biel. Jak na pokój tak małego dziecka, znalazło się w nim miejsce na stylowy wózek i zabawki, ale także sporo książeczek. Zostały one ustawione na bardzo modnym swego czasu regale przypominającym drabinę.
Zdjęcia z mieszkania aktorki pokazują, że mają z mężem doskonały gust. Z pewnością są na bieżąco z wnętrzarskimi trendami. Wiedzą jak łączyć styl, funkcjonalność i wygodę by mieszkać pięknie i wygodnie.

"Życie" przypomina: Najlepszy przepis na wigilijny przysmak. Jak zrobić kutię

O tym pisaliśmy ostatnio: Zaskakujące oświadczenie Poczty Polskiej. Zupełnie nikt się tego nie spodziewał. Osoby, które nie kupiły jeszcze prezentów dla bliskich ucieszą się

To może Cię zainteresować: Czarna herbata. Tego co możesz z nią zrobić, jeszcze nie wiedziałeś