Zaskakująca wypowiedź aktora, Jerzego Zelnika. Mężczyzna opowiada o tym, jak spędzi święta oraz zdradza nieznane fakty dotyczące jego małżeństwa - co takiego mówi?

Jerzy Zelnik należy do grupy najbardziej lubianych i szanowanych aktorów w Polsce. Zna go przede wszystkim starsza widownia, lecz nadal ma tysiące fanów śledzących jego poczynania.

Mężczyzna największy rozgłos uzyskał dzięki roli w filmie “Faraon” z roku 1966. Ponadto, 75 – letni Jerzy Zelnik jest także scenarzystą oraz reżyserem.

Żona aktora, Urszula Zelnik zmarła w roku 2014 po wylewie krwi do mózgu.

Niedawno jednak zdradził pewne sekrety, o których nie wiedział nikt... Okazało się, że Jerzy Zelnik kilka razy zdradził żonę. Mimo wszystko nadal chce być sam i nie zamierza z nikim się wiązać, a nadchodzący Sylwester zamierza spędzić samotnie.

Jak spędzi święta?

Jak informuje aktor, Święta Bożego Narodzenia spędzi z rodziną i wnukami. Sylwestra zaś zamierza spędzić samotnie w domu na wsi – w ten sposób spędza każde powitanie Nowego Roku od czasu śmierci żony.

- Nowy Rok od kilku lat witam na wsi, we własnym towarzystwie, sam na sam z naturą, z własnymi myślami. Izolacja i samotność dobrze na mnie wpływa. Jest czas na refleksję (…) - mówi Jerzy Zelnik.

Jerzy Zelnik/ screen youtube
Jerzy Zelnik/ screen youtube
Jerzy Zelnik/ screen youtube