Magdalena Narożna, występująca jako wokalistka w zespole “Piękni i Młodzi” raz po raz, za pomocą mediów społecznościowych chętnie pokazuje fanom wnętrza swojego mieszkania. Internauci są pod dużym wrażeniem!

Magdalena Narożna jest wokalistką popularnego i uwielbianego przez tysiące Polaków zespołu wykonującego muzykę z gatunku disco polo.

Utwory grupy bardzo często wykorzystywane są na różnego rodzaju imprezach masowych, typu wesela czy biesiady. Piosenki są niezwykle lubiane i znane niemalże każdemu, bez względu na wiek. Znają je zarówno osoby starsze, jak i te należące do młodszego pokolenia.

Wokalistka pochwaliła się zdjęciami przedstawiającymi jej mieszkanie!

Magdalena Narożna bardzo chętnie pokazuje swoim fanom na Instagramie zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Szczególnie teraz, w dobie pandemii i przebywania w domu na zamieszczanych zdjęciach często można ujrzeć wnętrza jej mieszkania, które naprawdę robią wrażenie!

Kobieta mieszka w dużym domu pod Łomżą wraz z partnerem oraz 8 - letnią córką.

Internauci są zgodni w stwierdzeniu, że mieszkanie jest bardzo przytulne i stylowe, a ciepłe kolory nadają całemu domu rodzinny charakter. Każdy chciałby mieszkać w takim domu!