Niespełna kilka miesięcy temu kancelaria prezydenta poinformowała, że do grupy jego osobistych doradców dołączy... Kinga Duda, czyli sama córka głowy państwa. Do tej pory niewielu wiedziało, co w praktyce to oznacza - w sieci pojawiło się jednak zdjęcie, dzięki któremu wszystko stało się jasne.

Czym zajmuje się córka prezydenta?

Na oficjalnej stronie kancelarii prezydenta pojawił się dogłębny opis tego, co osiągnęła i czym zajmuje się w życiu Kinga Duda. Możemy tam przeczytać między innymi, że "doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych krajowych oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, a także Parlamencie Europejskim. Jako wolontariuszka uczestniczyła w pracach Biura Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP, gdzie wspierała również prace legislacyjne". Są to bez wątpienia duże osiągnięcia jak na osobę, która skończyła zaledwie 25 lat! Jak jednak zaznaczył szef gabinetu prezydenta, jej doświadczenie prawnicze może okazać się niezbędne w gronie doradców głowy państwa. Jest to dla Kingi nie lada wyróżnienie!

Niedawno na Instagramie Andrzeja Dudy pojawiło się pierwsze zdjęcie uwidaczniające pracę jego córki. Jak się okazuje, przedstawia ono pierwsze posiedzenie w ramach akcji "Młodzi w Pałacu", zainaugurowanej m.in. przez samą Kingę.

fot. Instagram
fot. Instagram

Spotkania z owego cyklu mają za zadanie znalezienie rozwiązań problemów, z którymi mierzą się obecnie młodzi ludzie. Omawiane tam będą również inne sprawy oraz sama przyszłość najmłodszego pokolenia.

Jak widać, pomimo posady godnej doświadczonego prawnika, Kinga nie zapomina o swoim wieku i próbuje pomagać także rówieśnikom!

Zobacz także: "Ranczo” już niebawem będzie można obejrzeć na Netflixie. Aktorzy grający w kultowej produkcji nie kryją ogromnego oburzenia. O co chodzi

Może cię zainteresować: Julia Wieniawa wraz z Nikodemem Rozbickim spędzili niezwykły wieczór z jego bratem

Pisaliśmy również o: Ciężki czas dla jednej z uczestniczek kultowego programu “Sanatorium miłości”. Kobieta pożegnała w ostatnim czasie kilku przyjaciół