Piotr Krajewski, jeden z najwybitniejszych projektantów mody zmarł w wieku 64 lat. Rodzina i przyjaciele pogrążeni w ogromnym smutku i żałobie...

Piotr Krajewski należał do grona wysoce cenionych i szanowanych osobistości polskiego show – biznesu. Pochodzący z Trójmiasta artysta był uwielbianym przez gwiazdy projektantem mody, a jego kreacje często były noszone przez celebrytów.

Ponadto, Piotr Krajewski był także performerem i malarzem.

Niestety, dziś rano media obiegła straszna wiadomość o jego śmierci...

Przegrał po długiej walce

Dziś po godzinie 8:00 w mediach pojawiły się pierwsze informacje o śmierci artysty. Tą przykrą wiadomością z fanami podzieliła się była żona Piotra, Ewa Krajewska.

- Dzień, w którym mogłam powiedzieć Tobie "tak”, był najpiękniejszym dniem w moim życiu. Piotrusiu Tylko Ty potrafiłeś żartować ze wszystkiego i tylko Ty miałeś najlepszy dystans do wszystkiego. To właśnie Ty nauczyłeś mnie, jak żyć i dzielić się własnym życiem. Zamieszkałeś w moim sercu i już na zawsze w nim pozostaniesz. - brzmi fragment poruszającego wpisu.

Piotr Krajewski rok temu dowiedział się o chorobie – diagnoza brzmiała: nowotwór płuc drobnokomórkowy IV stopnia. Pomimo licznych chemioteratii mężczyzna niestety przegrał walkę z rakiem.