Najnowsze informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Opublikowano wiele dokumentów z archiwum, które wzbudzają ogromne zdziwienie! Co jest w nich zapisane?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu lat stanowią jeden z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych. Wszystko to za sprawą licznych skandali i kontrowersji, jakie na przestrzeni lat działy się w rodzinie.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie.

Ostatnio jednak wyciekły kolejne dane z królewskiego archiwum... O czym mowa?

Nikt o tym nie wiedział!

Najbardziej zaskakujące informacje, jakie można tam znaleźć dotyczą wujka królowej Elżbiety II, Edwarda VIII.

Jak wynika z informacji w mediach, mężczyzna nie stronił od używek oraz kochanek. Ponadto, związał się z Amerykanką, wokół której pojawiło się mnóstwo domysłów. Nie było do końca pewne, czy... jest kobietą.

Ponadto, po wielu latach wyszło na jaw, że Edward miał problemy psychiczne, a jego guru był sam Hitler. Któregoś razu paparazzi przyłapali go w Londynie ubranego w szpilki, suknię oraz pełny makijaż! Nietrudno się domyślić, że wywołało to ogromne poruszenie!

Rodzina królewska/ fakt.pl
Rodzina królewska/ fakt.pl
Edward VII/ fakt.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: STOŁECZNY RATUSZ ZAPRASZA WARSZAWIAKÓW DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA. GRAFIKA PROMUJĄCA WYDARZENIE WZBUDZIŁA JEDNAK OGROMNE KONTROWERSJE I WYWOŁAŁA BURZĘ W SIECI