Książę Karol mający pewne obowiązki i zobowiązania wobec swojego statusu i roli, wypełniał jeden z nich w ostatnim czasie. Odwiedzał pracowników z branż, które miały problemy z powodu pandemii koronawirusa, aby okazać wsparcie. Odwiedził obchodzącą w tamtym czasie urodziny jubilatkę.

Przypadkowe wejście na urodziny? Z powodu pandemii koronawirusa wiele miejsc pracy ucierpiało, wiele branż popadło w problemy, z których może im ciężko być wyjść. Książę Karol, aby wesprzeć branże które ucierpiały, postanowić odwiedzać pracowników.

źródło: youtube

Najpierw odwiedził hotel Ritz w Londynie, gdzie wsparł pracowników dobrym słowem, dziękując im za pracę i składając życzenia. Krążąc po korytarzu zauważył pewną uroczystość i jak się okazało, pewna kobieta obchodziła urodziny. Książę Karol wszedł na uroczystość 50-letniej kobiety, która świętowała wraz z przyjaciółkami. Wszystko to zostało uwiecznione przez dziennikarzy, reporterów i fotografów.

Może cię zainteresować:Tomasz Lis wyznaje prawdę o swojej chorobie. Po raz pierwszy ujawnia

W tym tygodniu:Zaskakujące informacje o Bronisławie Komorowskim. Nie każdy zna ten fakt dotyczący jego małżeństwa. O co chodzi

Warto wiedzieć:Niesamowity talent makijażysty, który przywraca kobietom pewność siebie. Jego makijaż odmładza, a zarazem odchudza