Tomasz Lis zdradza kulisy swojej choroby. Wszystko to miało miejsce około grudnia 2019 roku, kiedy dziennikarz trafił do szpitala znajdującego się w Olsztynie.

Tomasz Lis znajdował się na oddziale intensywnej terapii, jego stan zdrowia był bardzo zły, a rokowania bardzo trudne i nie najlepsze. Jednak udało mu się przezwyciężyć chorobę i powrócić do zdrowia przy pomocy lekarzy i specjalistów.

Minął rok od tego okresu w jego życiu i Tomasz Lis otworzył się na wyznania. Podzielił się nimi na twitterze, dziękując specjalistom, lekarzom i wszystkim tym, którzy pomogli mu wyjść z choroby i wyleczyć się.

źródło: youtube

Napisał we wpisie, że mija rok od tamtego trudnego czasu, gdy jego życie było niepewne i że bardzo dziękuje za pomoc i uratowanie życia lekarzom i specjalistom.

Może cię zainteresować:Ciężki czas dla jednej z uczestniczek kultowego programu “Sanatorium miłości”. Kobieta pożegnała w ostatnim czasie kilku przyjaciół

W tym tygodniu:Sylwester 2020/21. Rząd przedstawi najnowsze obostrzenia. Co nas czeka

Warto wiedzieć:Niepokojące doniesienia dotyczące szczepionki. Jeden z krajów miał wstrzymać prace nad preparatem. Doszło do dziwnego odkrycia