W jednym z parków goście zaczęli w jakiś dziwny sposób gubić buty. Później zauważono, że lis brał je w zęby i gdzieś zanosił.

Na początku nikt nie zwracał uwagi na te pojedyncze przypadki. Jednak potem zdarzało się to coraz częściej i ostatecznie stało się problemem. Wtedy strażnik parku postanowił przechytrzyć rudego złodzieja.

Pewnego dnia, gdy lis przyszedł po kolejną zdobycz, mężczyzna niezauważony podążył za nim. A to, co znalazł, zaszokowało wszystkich!

Nie od razu można było zrozumieć, że lis był odpowiedzialny za znikanie obówia. Pracownik Parku Christian Meyer całkiem przypadkowo zrobił zdjęcie lisowi z tenisówką w zębach, a wcześniej miejscowi nawet umieścili na słupach ogłoszenie o zniknięciach butów.

W ten sposób sam Christian stracił dwie tenisówki. Opublikował ogłoszenie o zniknięciu na lokalnym portalu i ze zdziwieniem stwierdził, że nie był jedynym, który zmierzył się z problemem.

Lis, screen YT
Lis, screen YT
Lis, screen YT

- Widziałem tego samego lisa miesiąc później i któregoś dnia poszedłem ostrożnie za nim. W głębi parku lis zrobił sobie przytulne legowisko ze stu różnych butów! Meyer powiedział dziennikarzom.

W rezultacie wszystkie buty zostały zwrócone właścicielom, a lis pozostał w parku. Jest szansa, że ​​znów spróbuje wrócić do swojego niezwykłego hobby, ale teraz miejscowi zapewne szybko zrozumieją, gdzie mogą znaleźć swoje buty.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

O tym się mówi w Polsce: ZNÓW POJAWIĄ SIĘ MASOWE UTRUDNIENIA DLA WIELU POLAKÓW. WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ JUŻ 13 GRUDNIA. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE. TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ TŁUMÓW

O tym się mówi na świecie: PORUSZAJĄCA HISTORIA DZIEWCZYNKI, KTÓRA DZIĘKI NIEZNAJOMEJ RODZINIE MOGŁA WRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA. TO, CO DLA NIE ZROBILI ZACHWYCA