Niebywale zaskakujące fakty o Melanii Trump oraz jej mężu właśnie ujrzały światło dzienne. Czy spekulacje o rozwodzie są prawdą?! Przyjaciółka pierwszej damy wyjawia wszystko!

Donald Trump jest jedną z najbardziej rozchwytywanych przez media ogólnoświatowe postaci – nie tylko ze względu na liczne zaskoczenia, jakie wywołuje, ale także z uwagi na niedawne wybory prezydenckie, które wywołały ogromne emocje wśród Amerykanów.

Przegrana Donalda Trumpa, z którą nie potrafił się pogodzić jeszcze bardziej zaostrzyła trwające w USA napięcie.

Od jakiegoś czasu pojawiały się także liczne spekulacje na temat pogarszających się relacji w małżeństwie Donalda Trumpa i Melanii - pojawiły się plotki o rzekomych planach rozwodowych. Czy to prawda?

Czy Melania Trump wystąpi o rozwód?

Jak wynika z informacji przekazanych przez przyjaciółkę Melanii, Stephanie Winston Wolkoff, para nie ma zamiaru się rozstawać.

Media donoszą jednak, że Donald Trump przed ślubem nakłonił kobietę do podpisania intercyzy, zatem w kwestii majątkowej - niewiele by otrzymała po rozwodzie. Istnieją pewne spekulacje, że być może to jest głównym powodem odrzucenia decyzji dotyczącej ewentualnego rozwodu.

fot. wyborcza.pl