Od lat mówi się, że duchowny Tadeusz Rydzyk jest dobrym przedsiębiorcą. Jego majątek jest wielki, jednak dopiero niedawno wyciekły dokładne informacje na ten temat. Te dane są wręcz nieprawdopodobne, nikt nie spodziewał się tak niebotycznych wartości...

Wszyscy wiedzą, że ojciec Tadeusz Rydzyk pochodzący z Torunia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim biznesie, mimo że duchowny powinien być kojarzony głównie z Kościołem.

Jak twierdzą setki osób – redemptorysta znacząco odbiega od typowego duchownego, gdyż jego zachowanie oraz wypowiedziane słowa często wręcz szokują.

Ostatnio do sieci wyciekły informacje o majątku założyciela Radia Maryja, a także Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Te liczby są nie do wiary!

Majątek Rydzyka jest wręcz nieprawdopodobny

Ojciec Tadeusz Rydzyk, poza wspomnianymi wyżej inwestycjami jest również założycielem fundacji Lux Veritatis. Środki trwałe należące do fundacji warte są niemal 100 milionów złotych! Same budynki to 60 milionów, a samochody 6,5 miliona złotych!

Ponadto duchowny prowadzi także własny sklep i posiada dwa luksusowe samochody. Warto wspomnieć, że do owej fundacji bardzo często w ofierze przekazywane są różnego rodzaju nieruchomości i mieszkania od darczyńców!

fot. o2.pl