Emerytowany sprzedawca zaprzyjaźnia się z równie samotną gęsią podczas spaceru nad sztucznym jeziorem, w małym parku w bardzo dużym mieście.

Ten interesujący film pokazuje, jak silna może być więź u wielu gatunków ptaków. Nawet jeśli wybiorą niewłaściwego partnera, gęsi są lojalne, czułe i opiekuńcze. W tym filmie spotykamy emerytowanego sprzedawcę Dominica, który mieszka w Los Angeles.

Wydaje się zwykłym mężczyzną, może trochę samotnym, ale pewnego dnia, kiedy szedł nad sztucznym jeziorem w Echo Park, zaczęła go śledzić gęś. Gęś o imieniu Maria to szara gęś z Tuluzy, udomowiony potomek dzikiej gęsi szarej. Nikt tak naprawdę nie wie, co przyciągnęło Marię do tego konkretnego mężczyzny, ale wynikająca z tego historia jest naprawdę wyjątkowa:

Obecnie jest przetrzymywana w kwarantannie w zoo w Los Angeles, podczas gdy jezioro jest osuszane, a park jest odnawiany. W międzyczasie weterynarze w zoo odkryli, że „ona” to „on”: Maria to właściwie Mario.

Obecnie zdecydowano, że Mario i Dominic pozostaną razem, ale nie zdecydowano, gdzie to będzie. Nie ma pewności, że gęsi Echo Park wrócą do jeziora po zakończeniu prac nad parkiem za dwa lata. W międzyczasie Dominic nadal odwiedza Mario w zoo i wyraził zamiar podążania za swoim przyjacielem do jego nowego domu, gdziekolwiek by to nie było. Dominic wspomniał również o możliwości przeniesienia się z Mario do Oregonu.

Jak się Wam podoba występ Mario?


YouTube

Co o tym sądzicie: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij tutaj: Wielki zmiany w życiu Piotra Kraśko. Dziennikarz żegna się z pracą. Co się stało

Nie przegap: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości