Panująca obecnie sytuacja w Polsce i na świecie wymusiła wprowadzenie pewnych restrykcji oraz zakazów, dotyczących nie tylko gospodarki poszczególnych państw, lecz także swobody obywateli. Teraz okazuje się, że w Polsce wciąż będziemy musieli przestrzegać jednego z uciążliwych dla nas zakazów. O czym mowa?

Zakaz został przedłużony. Czego nie można robić?

Samolot/ YouTube: 300 metrów
Samolot/ YouTube: 300 metrów
Samolot/ YouTube: 300 metrów

Jak podaje portal Pikio, rozporządzenie Rady Ministrów z 20 listopada zostaje przedłużone. Dotyczy ono ważnego zakazu wprowadzonego ze względu na pandemię koronawirusa – zostanie on przedłużony. Jaki to zakaz i jak długo jeszcze będzie obowiązywał?

Okazuje się, ze przedłużony 20 listopada 2020 przez Rade Ministrów zakaz ruchu lotniczym zostanie przedłużony ze względu na panujący w Polsce stan epidemii.

Zakaz lotów obejmował będzie także lotniska wpisane do rejestru lotnisk cywilnych a także lotniska wpisane do ewidencji lądowisk. Ponadto Polska nie będzie przyjmowała lotów z krajów, w których współczynnik zachorowań na COVID-19 na 100 tys. mieszkańców przekracza 440.

Zakaz lotów nie obejmuje państw Unii Europejskiej oraz strefy Schengen. Na liście nie znajdują się także loty z Illinois i Nowego Jorku. Jak zapewnia rząd wykazują one niski poziom zagrożenia.

Wnętrze samolotu. Źródło: pap.pl
Wnętrze samolotu. Źródło: pap.pl
Wnętrze samolotu. Źródło: pap.pl

To też może cię zainteresować: W PIĄTEK DOJDZIE DO ZAŁAMANIA POGODY? SYNOPTYCY Z NIEPOKOJĄCYMI PROGNOZAMI! GDZIE BĘDZIE PANOWAĆ NAJTRUDNIEJSZA SYTUACJA? TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GWIAZDA „M JAK MIŁOŚĆ” ZDRADZIŁA WYSOKOŚĆ EMERYTURY. TERESA LIPOWSKA PRZYZNAŁA, ŻE UDZIAŁ W SERIALU RATUJE JEJ DOMOWY BUDŻET! O JAKIEJ SUMIE MOWA

O tym się mówi na świecie: PIELĘGNIARKA APELUJE O ROZSĄDEK W CZASIE NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. KOBIETA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT KORONAWIRUSA