Zaskakujące wieści o Stanisławie Celińskiej. Jak donoszą media, jej stan zdrowia uległ w ostatnim czasie znacznemu pogorszeniu. Na pomoc przyszła jej Małgorzata Foremniak. O co chodzi? Czy to oznacza, że panie się przyjaźnią?

Stanisława Celińska należy do grona najbardziej popularnych aktorek polskiej sceny zarówno teatralnej, jak i filmowej. Artystka jest także wysoko cenioną wokalistką uwielbianą zwłaszcza przez starsze pokolenia.

Wystąpiła między innymi w produkcjach takich, jak “Nie ma róży bez ognia”, Galimatias, czyli kogelmogel" czy “Rozmowa z człowiekiem z szafy”.

Ostatnio jednak stan jej zdrowia zaczął się pogarszać, a z odsieczą nadeszła... Małgorzata Foremniak!

Małgorzata Foremniak bardzo jej pomogła!

Nie każdy wie, że obie panie od lat się przyjaźnią. Okazuje się, że Stanisława Celińska zaczęła mieć poważne problemy ze stawami – bez operacji by się nie obeszło. Kobieta jednak ciągle zwleka z podjęciem decyzji o zabiegu.

-To trudna decyzja, tym bardziej, że służba zdrowia jest w kryzysie przez pandemię koronawirusa. Ale Stasia musi wreszcie o siebie zadbać. – mówiła znajoma aktorki.

Małgorzata Foremniak poleciła więc koleżance pewnego energoterapeutę. Z początku również nie była chętna i na taki zabieg, lecz z czasem się zgodziła. Efekty przeszły jej najśmielsze oczekiwania!

-Byłam nerwowa, zmęczona, potrzebowałam nowej energii. Nie wierzyłam w takie spotkania, ale Małgosia usilnie mnie namawiała i przekonywała. Pojechałam ten bioenergoterapeuta okazał się szalenie mądrym człowiekiem - mówiła zaskoczona Stanisława Celińska.

fot. pomponik.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: OBOSTRZENIA SPOWODOWAŁY ZAMKNIĘCIE WIELU MIEJSC W STOLICY. MIESZKAŃCY WARSZAWY W TYM ROKU NIE MOGĄ POZWOLIĆ SOBIE NA NIEKTÓRE ROZRYWKI, NIE KRYJĄ NIEZADOWOLENIA