Małgorzata Kożuchowska nie mogła pojawić się na pogrzebie bliskiego księdza. Wszystko przez pandemie koronawirusa. Aktorka postanowiła opowiedzieć o tym ciężkim przeżyciu podczas wywiadu dla telewizji. Nie zabrakło łez.

Kożuchowska wylała morze łez. Cierpi po straci bliskiego księdza

Aktorka Małgorzata Kożuchowska od pewnego czasu daje wyraz swojej pobożności m.in. w mediach społecznościowych. Sympatyzująca z partią rządzącą gwiazda „M jak miłość” i „Rodzinki.pl” straciła ostatnio bliską osobę.

Małgorzata Kożuchowska z synem. Źródło: instagram.com
Małgorzata Kożuchowska z synem. Źródło: instagram.com
Małgorzata Kożuchowska z synem. Źródło: instagram.com

Małgorzata Kożuchowska często chwali się swoją wiarą, a nawet przytacza słowa samego papieża. Zdarza się, że przez swoje poglądy jest nazywana przez kolegów z branży „katolką”. Ostatnio na Instagramie Kożuchowska polecała książkę księdza Piotra Pawlukiewicza. Jak się później okazało duchowny, który był jej bliskim przyjacielem, zmarł.

Jak wyznała Kożuchowska ich przyjaźń zaczęła się w monecie, kiedy ona i jej mąż stanęli na ślubnym kobiercu. Kiedy zdjęcia ze ślubu trafiły do sieci ksiądz stal się prawdziwym celebryta. Jak żartował sam duchowny, przez swoja rozpoznawalność nie mógł nawet kupić piwa.

Jak się okazuje przyjaciel Kożuchowskiej zmarł w marcu. Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, ze aktorka nie mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jak powiedziała podczas wywiadu w telewizji RTCK TV, nie może pogodzić się ze strata przyjaciela.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCA DECYZJA W JEDNYM ZE STOŁECZNYCH SZPITALI. Z DNIA NA DZIEŃ ZAMKNIĘTO PORADNIĘ, PACJENCI NIE MAJĄ DOSTĘPU DO OPIEKI I LEKARSTW

O tym się mówi w Polsce: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO

O tym się mówi na świecie: KONIEC SPORU MIĘDZY MEGHAN I KATE. ŻONY DWÓCH BRACI W KOŃCU SIĘ POGODZIŁY. PRZYCZYNĄ TRUDNE DOŚWIADCZENIA