Jedni ich kochali i uważali za przykładną parę prezydencką, inni mają całkiem odmienne zdanie odnośnie prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego. Nie ulega jednak wątpliwości, że ta elegancka para wciąż kocha się, co widać na każdym zdjęciu, jakie wypływa do mediów i do internetu. W tym roku świętować mają 41 rocznicę ślubu.

Wyznała, że dziecko wychowywała samotnie

Jolanta Kwaśniewska postanowiła zdradzic nieco z wczesnych lat pożycia małżeńskiego z Aleksandrem Kwaśniewskim. Nie był to czas łatwy dla młodej mamy. Czuła się wówczas samotna, jak sama przyznała w wywiadzie.

Choć w Urzędzie Stanu Cywilnego pobrali się w 1979 roku, ślub kościelny, którego udzielił im były już prezydencki kapelan, odbył się w tajemnicy, dopiero 2006 roku. 41 rocznica ślubu dotyczy zatem uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Podczas wywiadu udzielonego mediom, para opowiedziała nieco o tym, jak wyglądało ich małżeństwo na samym początku i nieco później, gdy ich córka Ola miała 12 lat. Okazuje się, że nie było łatwo, a to z powodu ciągłych zajęć politycznych, jakimi się wówczas intensywnie parał Aleksander Kwaśniewski. Jolanta Kwaśniewska wyznała odważnie, jak się wówczas czuła.

Była komisja konstytucyjna, a wcześniej Okrągły Stół. Zawsze coś… Tak naprawdę byłam matką, samotnie wychowującą dziecko. Pamiętam rok 1993, nasza córka miała 12 lat. Męża przez tydzień nie było w domu.

Jej mąż nie widzi tego w ten sposób, ale przyznaje, że faktycznie mieli różne momenty w życiu małżeńskim. Zaznaczył też, że stworzenie rodziny i możliwość opiekowania się nią jest wielkim darem dla osoby zajmującej się czynnie polityką.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jerzy Stuhr jest ojcem samych artystów. Mało kto wie, czym zajmuje się siostra Macieja

Zerknij tutaj: Ta stara moneta z czasów PRL jest warta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak ją rozpoznać

Nie przegap: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka