Jedna z najpopularniejszych modelek i osobistości show – biznesu, Joanna Krupa w jednym z udzielonych wywiadów przyznała, że wraz z mężem oraz córeczką planują przeprowadzić się na stałe do Polski. Fani nie kryją ogromnej radości z jej decyzji. Jakie miejsce wybrała?

Powszechnie wiadomo, że Joanna Krupa należy do grona najlepszych modelek nie tylko w Polsce, jak także na całym świecie. Poza tym jest także jedną z najbardziej znanych i szanowanych osobistości polskiego show – biznesu.

Wiele osób „poznało” Joannę Krupę dzięki temu, że od początku istnienia programu „Top model” jest jego prowadzącą i jurorką, po czym od pierwszego momentu pojawienia się w telewizji zaskarbiła sobie tysiące wiernych fanów.

Joanna Krupa prowadzi od wielu lat aktywną działalność charytatywną na rzecz praw zwierząt, co także przekłada się na ogromny szacunek i sympatię względem jej osoby.

Joanna Krupa planuje przeprowadzić się do Polski!

Mimo że Krupa na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, ostatnio wyznała, że wraz z mężem Douglasem Nunesem oraz roczną córeczką Ashą planują przeprowadzić się do Polski. Fani ogromnie cieszą się z tej decyzji!

Wraz z moją agentką Justyną zaczęłyśmy właśnie poszukiwania idealnego domu w Polsce. Chciałabym mieć tu swoje miejsce, kiedy przylatuję ze Stanów – informuje Joanna Krupa

Jak informuje modelka, myślą o Warszawie bądź mniejszej miejscowości znajdującej się nieopodal stolicy.

fot. https://www.plotek.pl/