W Doniecku zlokalizowanym we wschodniej części Ukrainy pewien mężczyzna odziedziczył po swoim dziadku zamurowany garaż. Nikt nie wiedział co znajduje się w środku. Nie spodziewano się jednak takiego widoku.

Pewien mężczyzna odkrył coś niesamowitego

Pewien mężczyzna odziedziczył po swoim dziadku zamurowany garaż. Przez 23 lata można się było do niego dostać jedynie przez małe okienko.

Jednak nikogo nie interesowało co jest w środku, dlatego od lat niewiadomą było, co jest skarbem starszego mężczyzny.

Po jego śmierci, wnuk staruszka postanowił wyburzyć jedną ścianę i sprawdzić zawartość tajemniczego pomieszczenia. Całą czynność wyburzania nagrał i opublikował na popularnym serwisie YouTube.

To nieprawdopodobne, co znajdowało się w zamurowanym garażu przez 23 lata

Okazało się, że w zamurowanym garażu znajdował się niemal bezcenny samochód! Była to Toyota Mark 2 z 1984 roku. Mężczyzna sprowadził ją wówczas z Dalekiego Wschodu.

Mężczyzna otrzymał spadek po dziadku. Źródło: youtube.com
Mężczyzna otrzymał spadek po dziadku. Źródło: youtube.com
Mężczyzna otrzymał spadek po dziadku. Źródło: youtube.com

Trzeba przyznać, ze w tamtych czasach było to niezłe „cacko”. Mężczyzna rzadko go jednak używał, miał przejechane jedynie 80 tysięcy kilometrów, dlatego postanowił, że zamuruje auto w garażu.

Toyota stała w zamurowanym pomieszczeniu aż 23 lata, a jej stan jest niemal idealny. Jedynym minusem jest wilgoć we wnętrzu pojazdu.

Chłopak, który odziedziczył po dziadku ten wyjątkowy model samochodu, postanowił go sprzedać. Kolekcjoner japońskich okazów zapłacił za tą maszynę całkiem niezłą sumkę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO