Vincent Żuławski w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów w szczerej wypowiedzi opowiedział o swoich znanych rodzicach, a także swoim dzieciństwie. Nikt nie spodziewał się takich słów! Co takiego zatem wyjawił mężczyzna? A także kim jest Vincent Żuławski?

Jak powszechnie wiadomo, niemalże każde dziecko marzy o sławie - jedni chcą zrobić karierę w branży muzycznej, inni w aktorstwie. Co jednak, kiedy takie dziecko jest potomkiem znanych już na świecie rodziców?

Mogłoby się wydawać, że dzieciństwo takiej osoby jest usłane różami, a inni rówieśnicy tylko mu zazdroszczą. Okazuje się jednak, że może być całkiem inaczej, o czym przekonuje Vincent Żuławski.

Kim jest Vincent Żuławski?

Vincent Żuławski to 25 – letni mężczyzna zajmujący się modelingiem, aktorstwem, interesuje go także reżyseria. Jest synem niezwykle znanego, nieżyjącego już reżysera i scenarzysty polskiego, Adrzeja Żuławskiego, a także francuskiej aktorki Sophie Marceau.

Młody mężczyzna przyznaje, że pasję do sztuki, malarstwa, aktorstwa i szeroko pojętej kultury odziedziczył po rodzicach. Podkreślił, że czyta sporo książek.

Jak przyznaje Vincent Żuławski, w dzieciństwie bardzo nie lubił, kiedy ktoś traktował go lepiej tylko dlatego, że jest synem popularnych rodziców.

- To było straszne! A ja nigdy nie lubiłem, gdy mnie traktowano inaczej, jak kogoś „specjalnego”. Niech pogadają ze mną, z Vincentem, a nie z synem Andrzeja Żuławskiego - mówi Vincent Żuławski.

fot. https://www.plotek.pl/