Najnowsze, zaskakujące informacje na temat Ojca Tadeusza Rydzyka. Jego dzieciństwo skrywa naprawdę wiele tajemnic! Niemalże nikt nie wiedział o pewnych faktach dotyczących jego rodziców. Internauci są mocno zaskoczeni!

Jak powszechnie wiadomo, ojciec Tadeusz Rydzyk pochodzący z Torunia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych i zaskakujących postaci w Polsce. Zakonnik raz po raz zadziwia swoim zachowaniem bądź słowami.

Zdaniem wielu – bardzo odbiega od typowego duchownego, gdyż nawet w najmniejszym stopniu jego zachowanie nie wygląda tak, jak przystoi.

Założyciel Radia Maryja, a także Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu mimo częstych skandali i kontrowersji wywołanych swoimi czynami bądź wypowiedziami nadal skupia wokół swojej osoby bardzo wielu wyznawców, którzy nie widzą w nim nic nadzwyczajnego.

O życiu prywatnym oraz rodzinie Tadeusza Rydzyka jednak niewiele wiadomo, a sam duchowny rzadko wypowiada się na te tematy. Ostatnio jednak na jaw wyszły pewne zaskakujące fakty!

Tadeusz Rydzyk był nieślubnym dzieckiem?

Jak wiadomo, posiadanie potomstwa przez pary, które nie zawarły związku małżeńskiego nie jest mile widziane przez katolików.

Okazuje się jednak, że sam Tadeusz Rydzyk prawdopodobnie z takiego związku pochodzi. Matka duchownego miała jednego męża, który zmarł w czasie wojny w roku 1941. Rydzyk zaś na świat przyszedł cztery lata później, a sam nigdy nie wyjawił, kto jest jego biologicznym ojcem.

fot. se.pl