Jak podaje portal "Pikio", Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi obserwatorami na YouTube kolejną wizją. Niestety nie należy ona do optymistycznych. Ci, którzy po ciężkim 2020 roku liczyli na poprawę, po zapowiedzi Krzysztofa Jackowskiego raczej nie będą mieli powodów do radości. Jak wynika z jego słów, 2021 rok nie będzie dla nas sprzyjający. Co nas czeka?

Jak będzie wyglądał 2021 rok?

Transmisje prowadzone przez jasnowidza z Człuchowa cieszą się w sieci dużą popularnością. Fani Jackowskiego cieszą się z jego dużej aktywności i z niecierpliwością czekają na kolejne wizje dotyczące przyszłości. Z jego ostatnich słów wynika, że jeszcze w grudniu dadzą się odczuć pierwsze symptomy zmian, jakie mają niebawem nadejść.

Z jego słów wynika, że czeka nas czas narastającego niepokoju i sytuacja już niebawem może zrobić się jeszcze bardziej niebezpieczna. Z jego słów wynika, że czekające nas święta Bożego Narodzenia mogą okazać się "nie do końca dla nas miłe".

YouTube

Jackowski podkreślił, że zdążyliśmy się już przyzwyczaić do głębokich podziałów nie tylko w Polsce, ale także i w Europie. Jasnowidz przewiduje, że protesty świadczące o tych rozłamach nadal będą się odbywały. Zdaniem Jackowskiego kryje się za nimi coś niepokojącego. Mają one być w jego opinii zasłoną dymną dla konfliktu zbrojnego, który jest coraz bliżej.

Krzysztof Jackowski w swojej wypowiedzi wskazał, że istnieje grupa państw, które są zainteresowane wywołaniem owego konfliktu. W tej grupie ma znajdować się również Polska. "Ja czuję, że w okresie od teraz do świąt wydarzy się coś mniejszego, ale coś, co będzie niepokojącym konfliktem. A to gorsze może przyjść jakiś czas później" - stwierdził Jackowski.

W przepowiedni brak konkretów, co podkreślił sam jasnowidz z Człuchowa. Przyznał, że są to jedynie przeczucia, które jednoznacznie wskazują, że 2021 rok nie będzie dla nas dobry i nie przyniesie tak upragnionego spokoju.

Co sądzicie o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Brytyjski jasnowidz przewidział wynik wyborów w USA i powstanie pandemii. Opowiedział, co nas czeka w 2021 roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czarna seria wśród księży z COVID-19. W ciągu jednego dnia choroba zabrała aż trzech kapłanów i to z jednej diecezji. Zdumiewające informacje

O tym się mówi: WHO ujawniło wstrząsające informacje. Tak źle jeszcze nie było. O co chodzi