"Alaluna" donosi, że "Perfekcyjna pani domu" zakomunikowała światu żywe zainteresowanie produkcją filmową "The Crown", którą można zobaczyć na Netflix. Do tego stopnia dopięła wszystko na ostatni guzik, zanim zrobiono jej zdjęcie, że zarówno ona, jak i jej otoczenie wyglądają, jak prosto z królewskiego pałacu.

Regularne publikacje dostarczają fanom rozrywki

Jest jedną z najbardziej aktywnych celebrytek na mediach społecznościowych. Dzięki internetowi wiemy, czym się posmarowała rano, w czym wyszła z domu do salonu piękności i jakie zabiegi jej tam zrobiono.

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia dzielić się intymnymi chwilami z życia rodzinnego, ku uciesze wielu internautów.

I tym razem główna celebrytka instagramowa nie zawiodła miłośników rodziny Majdan. Obwieszczając zamiary oglądania serialu "The Crown" na Netflix, postanowiła uzyskać jak najwierniej atmosferę wyniosłości, bogactwa, przepychu i chwały.

Gotowa na wieczorny seans filmowy 🤣Próbowałam dostosować się do królewskich wnętrz i przepychu w serialu The Crown 👑 a do tego najlepiej nadaje się biżuteria (...)

Jak można się zorientować, reklamująca biżuterię sesja zdjęciowa została faktycznie dopięta na ostatni guzik, a pomysł połączenia jej mimochodem z deklaracją obejrzenia pasującego tematycznie serialu, wprost zachwyca wielu fanów Małgorzaty.

Jak się Wam podoba efekt końcowy?

O tym się mówi: Koronawirus w znanej sieci sklepów. Gdzie wykryto wirusa i czy to będzie kolejne ognisko koronawirusa

Zerknij tutaj: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem

Nie przegap: Chorobę, która zabrała Annę Przybylską charakteryzuje jeden z objawów. Widać go w oczach