Magda zasłynęła ze swoich występów w grupie muzycznej "Piękni i Młodzi" wykonującej gatunek disco polo. Kobieta odnosi duże sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Jakiś czas temu w jej życiu doszło do niemałego dramatu - Narożna jednak nie poddaje się i wszystkie jej sprawy powoli wracają do ładu.

Ostatnio postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciem, które przykuło dużą uwagę.

Niesamowita odsłona wokalistki

Ostatnie miesiące w życiu Narożnej nie były łatwe. Niewielu wie, że za kulisami ostatniego "Sylwestra z Dwójką" doszło do sprzeczki, która zmieniła życie wokalistki. Awantura rozegrała się pomiędzy byłym mężem kobiety, Dawidem Narożnym, a jej obecnym partnerem. W wyniku nieprzyjemnych wydarzeń grupa zdecydowała się kontynuować karierę bez Narożnego i wyrzuciła go z zespołu. Chociaż pandemia spowodowała, że pozostali członkowie "Pięknych i Młodych" nie mogli występować zbyt często, to fani o nich nie zapomnieli.

Sama Magda podczas lockdownu stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych i od tego czasu dzieli się z obserwatorami szczegółami swojego osobistego życia.

Na Instagramie Narożnej co jakiś czas pojawiają się fotografie zdradzające, jak mieszka gwiazda disco polo. Pokazała m.in. swoją kuchnię i ogród, urządzone w dobrym smaku. Teraz postanowiła odsłonić nieco więcej.

fot. Instagram
fot. Instagram

W najnowszym ujęciu zapozowała na tle ogromnej garderoby, której wielkość oraz podświetlone półki przypominają raczej sklep z ubraniami. Uwagę internautów przykuł jednak inny szczegół...

Magda do zdjęcia założyła kreację z wyjątkowo odsłaniającym dekoltem. To właśnie on zainteresował obserwatorów piosenkarki.

"Czy ktoś z Was pamięta, w którym programie wystąpiłam w tej pięknej sukience?" - zapytała.

Zobacz także: Hania Stach była gwiazdą Idola, a teraz spełnia się jako mama. Wokalistka pokazała synka. Jest bardzo do niej podobny

Może cię zainteresować: Premiera filmu "Powrót do przyszłości" była koszmarem dla Michaela J. Foxa. Wszystko przez siedzącą obok Księżnę Dianę

Pisaliśmy również o: Olga Kalicka o macierzyństwie. Wzruszające słowa młodej aktorki. Nic już nie będzie takie samo