Olga Kalicka zdobyła rozpoznawalność głównie za sprawą serialu "Rodzinka.pl", w którym wcieliła się w rolę Magdy. Zdarzało jej się występować w kilku innych telewizyjnych produkcjach, a także filmach. Czy narodziny małego Aleksego przekreśliły jej szansę na dalszą karierę? O trudnościach macierzyństwa postanowiła opowiedzieć Katarzynie Piątkowskiej z serwisu Viva.

Jak młoda aktorka poradziła sobie z byciem matką?

Kalicka przyznaje, że odkąd została mamą, wszystko inne zeszło na dalszy plan - zdarzały się dni, w których nie miała czasu i sił na to, by być dobrą partnerką, aktorką, zajmować się biznesem - wszystko obracało się tylko wokół syna. Nad wszelkimi projektami zmuszona była pracować po nocach, nie mówiąc już o poświęcaniu czasu narzeczonemu. Aktorka przyznaje, że początki rodzicielstwa były wyjątkowo zwariowane.

Olga nie ukrywa, że początkowy etap ciąży był dla niej trudny. Nie wiedziała, jak sobie z tym poradzić, nachodziło ją mnóstwo wątpliwości dotyczących bycia mamą. Bała się również reakcji ludzi na wieść o oczekiwanych narodzinach dziecka - pochodziła z rodziny, w której w tak młodym wieku (a do tego bez ślubu) nie było to tak dobrze przyjmowane. Po ogłoszeniu szczęśliwej nowiny spotkała się jednak z tak ogromnym wsparciem i życzliwością, że wszystkie obawy minęły.

fot. Instagram
fot. Instagram

"(...) macierzyństwo zmieniło mnie. Stałam się zupełnie inną kobietą. Z inną dojrzałością, wrażliwością. Wciąż to w sobie zauważam i wiele osób, z którymi się spotykam, też to widzi. Od kiedy urodziłam Aleksia, byłam na kilku castingach. I za każdym razem słyszałam: „To naprawdę ty? Nie poznałam cię, ale się zmieniłaś”. Bo dziecko wiele zmienia. W głowie i w sercu otwiera jakieś inne, zamknięte dotąd szufladki" - mówi.

Aktorka wyznała, że najważniejsza w życiu jest dla niej rodzina - syn zawsze będzie u niej na pierwszym miejscu. Marzy o tym, by mieć ze swoim dzieckiem relację wyjątkową - bez żadnych barier.

"Chciałabym, żeby Aleks był po prostu szczęśliwym człowiekiem" - podsumowała Kalicka.

Trzeba przyznać, że pomimo młodego wieku aktorka wzorowo radzi sobie z opieką nad synem. Oby tak dalej!

Zobacz także: Cała prawda o Jolancie Kwaśniewskiej wyszła na jaw, fakty o żonie wyjawił były prezydent. Mocne słowa, Polacy czekają na reakcję Pierwszej Damy

Może cię zainteresować: Fani są pod wrażeniem ostatniego filmiku Joanny Koroniewskiej i Maciej Dowbora! Wymarzony dom pary robi niesamowite wrażenie

Pisaliśmy również o: Nie ma już z nami samorządowca ćwierćwiecza. Ogromna strata dla społeczności