Skandaliczny apel księdza

Jak podaje portal "Pikio", wiele osób, które nie zgadzają się z wydaną niemal miesiąc temu decyzją Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego, wyszło na ulice i rozpoczęło strajki w obronie kobiet. Organizacja tych protestów i ich narracja pozostawia wiele do życzenia, co nie zmienia faktu, że biorą w nich udział również zdeklarowani katolicy, którzy wcale nie chcą "zabijać" nienarodzonych dzieci, tylko jedynie bronić godności matki.

Duchowni zabierają głos w tej sprawie i w mediach coraz częściej komentują postawy protestujących. Jeden z księży zdobył się na skandaliczny apel. Stwierdził, że wszyscy ci, którzy popierają choćby w myśli strajk kobiet, nie powinni przyjmować komunii świętej.

Komunia. Źródło: Youtube
Komunia. Źródło: Youtube
Komunia. Źródło: Youtube

Ksiąz Janusz Chyła jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, dlatego też nie mieszkał skomentować obecnej sytuacji w Polsce za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Twitterze napisał swoje zdanie na temat strajkujących.

Wzywam wszystkich katolików, którzy poprali (także w internecie) hasła #StrajkKobiet do uznania nauczania Kościoła w kwestii ochrony ludzkiego życia. Proszę Was, abyście nie przystępowali do Komunii Świętej zanim to się stanie. ksiądz Chyła

Post ten mocno oburzył internautów, którzy stwierdzili, że słowa duchownego są mocną przesadą. A wy co sądzicie na ten temat?

To również może Cię zainteresować: JULIA WIENIAWA ZAKOCHANA? OSTATNI JEJ WYPAD W GÓRY Z NIKODEMEM ROZBICKIM ZDRADZIŁ, CO TAK NAPRAWDĘ ICH ŁĄCZY

Zobacz także: PROSTY SPOSÓB NA WYBIELENIE FUG I INNE TAJEMNICE CZYSTOŚCI