Od śmierci Diany minęły 23 lata, ale w mediach wciąż pojawia się coraz więcej szczegółów z jej życia osobistego.

Tym razem kamerdyner księżnej Walii Paul Burrell powiedział, że od dawna boryka się z zaburzeniami odżywiania, które później przerodziły się w bulimię.

Matka książąt Williama i Harry'ego starała się wyglądać niesamowicie szczupło, dlatego ograniczyła jedzenie i regularnie odtruwała organizm. To był dla niej okrutny proceder.

Niemniej jednak sama Diana na krótko przed śmiercią twierdziła, że ​​została całkowicie wyleczona, ale kamerdyner prosi, aby nie wierzyć jej słowom.

„Bulimia opuściła ją dopiero w ostatniej sekundzie. Umarła z tą chorobą. Jednak Diana nigdy nie próbowała jej pokonać, ponieważ bulimia stała się dla niej do pewnego stopnia aspektem kontroli życia ”- powiedział Burrell w tygodniku True Royalty TV The Royal Beat.

Do zaburzeń odżywiania przyczyniły się problemy psychiczne księżniczki. Kamerdyner przyznał, że Diana bardzo martwiła się tym, że może zostać umieszczona w internacie i nie będzie już „widywać się ze swoimi chłopcami”.

W wywiadzie dla Panoramy w 1995 roku księżna Walii przyznała, że ​​bulimia była spowodowana problemami w jej małżeństwie z księciem Karolem.

„Bardzo długo chorowałam, ale teraz jestem zdrowa. To była reakcja mojego ciała na problemy w związku z moim mężem. Wołałam o pomoc, ale dałam złe sygnały — powiedziała wtedy Diana.

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA ZMIANA WYGLĄDU KATARZYNY SKRZYNECKIEJ. ARTYSTKA NIE ZDRADZA, CO JEST POWODEM TAK RADYKALNEJ PRZEMIANY. FANI NIE SZCZĘDZĄ KOMENTARZY

Przypomnij sobie: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI WYWOŁAŁ OGROMNE OBURZENIE. TRWA DYSKUSJA W TEJ SPRAWIE, WŁADZE MIASTA PROPONUJĄ NIECO INNE ROZWIĄZANIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ