Urodziny Edyty Górniak

Jak podaje portal "Pudelek", Edyta Górniak niedawno poinformowała swoich fanów, że przeprowadza się w polskie góry, bowiem chce odpocząć i pomieszkać blisko natury i pięknych widoków. Wokalistka jest zmęczona sytuacją, która panuje na świecie i jasno wyraża swoje poglądy na temat pandemii. Na Instagramie wyznała, że COVID-19 jest manipulacją bogatych władz tego świata, którzy chcą ubezwłasnowolnić ludzi, a chorujący na koronawirusa w szpitalach to statyści.

Słowa diwy odbiły się szerokim echem i były komentowane i bardzo często krytykowane przez wiele osób z branży zarówno muzycznej, jak i medycznej. Edyta podczas relacji na żywo w aplikacji stwierdziła, że chce odciąć się od Internetu i zniknie na jakiś czas z mediów społecznościowych. Jej nieobecność nie trwała jednak długo.

Wokalistka 14 listopada obchodzi bowiem swoje urodziny. Edyta skończyła w tym roku 48 lat i z tej okazji dodała interesujące zdjęcie i wpis.

Dziękuję Bogu za podarowanie życia. Dziękuję za Wasze wewnętrzne piękno. Za Waszą miłość, oddanie, lojalność, dobroć i za Wasze przebudzenie. Za każdą dobrą myśl, uczynek i modlitwę. Możecie wszystko - jeśli w to uwierzycie. Moim marzeniem na urodziny jest, aby każdy z Was napisał, za co kocha siebie. Jesteście zawsze w moim sercu. Do zobaczenia. Edyta Górniak

Wszystkiego, co najpiękniejsze dla solenizantki.

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak

To również może Cię zainteresować: CZY BABY BOOM DOPADŁ TEŻ MAŁGOSIĘ SOCHĘ. AKTORKA SZCZERZE ODPOWIEDZIAŁA

Zobacz także: SEKRETNE KLUBY W WARSZAWIE. CZY W STOLICY MOŻNA PÓJŚĆ NA IMPREZĘ