Małgorzata Rozenek pozuje do zdjęcia przed treningiem

Jak podaje portal "Pudelek", Małgorzata Rozenek nie daje za wygraną i pomimo tego, że wszystkie siłownie w kraju są zamknięte, celebrytka nieustannie ćwiczy w domu, aby osiągnąć wymarzoną figurę po trzecim porodzie. Fani żony Radosława Majdana są zachwyceni jej figurą po ciąży, którą Gosia zawdzięcza wcześniejszym treningom i utrzymywaniem zdrowego trybu życia przed 9-miesięcznym stanem błogosławionym.

Rozenek bardzo często pokazuje na Instagramie, jakie ćwiczenia wykonuje, by poprawić swoją sylwetkę. Czasami trenowała w domu pod okiem profesjonalnego trenera, czym chwaliła się na Instagramie. Tym razem pokazała nie tyle wykonywane zadania fizyczne, co swój strój sportowy i makijaż.

Włosy, make-up, śliczny strój, zdjęcie w lustrze. No, teraz już chyba nie pozostaje mi nic innego, jak zacząć ćwiczyć. Małgorzata Rozenek

Fani celebrytki nie ukrywali w komentarzach podziwu i chętnie pisali o świetnym wyglądzie Rozenek. Niektórzy jednak zwrócili uwagę na to, po co gwiazda aż tak stylizuje się do treningu w domu, bowiem pot w połączeniu z pełnym makijażem nie jest dobrym rozwiązaniem. Również tak sądzicie?

Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada

To również może Cię zainteresować: SEKRETNE KLUBY W WARSZAWIE. CZY W STOLICY MOŻNA PÓJŚĆ NA IMPREZĘ

Zobacz także: POGODA NIE NIEDZIELĘ. GDZIE TRZEBA BĘDZIE PAMIĘTAĆ O PARASOLACH