Nie da się ukryć, że obecny rok dla brytyjskiej rodziny królewskiej nie był łatwy. Już na samym początku były książę Harry i jego żona Meghan Markle poinformowali o tym, że odchodzą z rodziny królewskiej i zrzekają się obowiązków, a także pieniędzy od monarchii, chcąc prowadzić całkowicie odrębne życie w USA. Później przydarzyła się pandemia i zakażenie COVID-19 księcia Karola, a jak się później okazało również księcia Williama, do tego doszły skandale z udziałem księcia Andrzeja i pozbawienie go wszelkich przywilejów przez królową.

Sama monarchini ze względu na wiek postanowiła się odsunąć i ograniczyła wszelkie kontakty, a swoje obowiązki oddała synowi i wnukowi, a także jego żonie. Mówiło się, że księżna Kate jest dramatycznie przeciążona pracą i obowiązkami, a dodatkowo musi zająć się trójką swoich dzieci.

W zagranicznej prasie pojawiły się informacje o tym, że królowa Elżbieta II zamierza w najbliższym czasie abdykować, ale zależy jej na tym, aby przed tą decyzją dać poczuć Harry’emu i Meghan konsekwencje swoich poczynań.

Choć zgodnie z linią sukcesji tron po najdłużej urzędującym w historii Wielkiej Brytanii władcy, bo Elżbieta II panuje od 1952 roku, ma objąć jej syn, książę Karol to mówi się, że królowa zamierza przekazać koronę wnukowi, Williamowi.

Czy królowa Elzbieta II już wkrótce abdykuje? Niepokojące wieści z brytyjskiego dworu, monarchini ma mieć poważny plan wobec Harry’ego i Meghan. O co chodzi

Jak jednak królowa chce dopiec na „odchodnym” Harry’emu i Meghan? Jak informuje serwis Pomponik, monarchini ma zamiar odebrać parze wszelkie przywileje, którymi wciąż mogą się cieszyć. Sensację wywołał niedawno fakt, że Elżbieta II zakazała Sussexom wziąć udział w Dniu Pamięci.

„Karol dał do zrozumienia, że zamierza odchudzić monarchię i zredukować liczbę pełnoetatowych członków rodziny pracujących w pełnym wymiarze czasu pracy do osób znajdujących się w bezpośredniej linii sukcesji” – mówi dla „US Weekly Paul Burrell, były kamerdyner księżnej Diany.

fot. Youtube @Inside Edition

Jak informował portal "Życie": NIEPRAWDOPODOBNE WYDARZENIA Z ŻYCIA ARTYSTKI HANKI BIELICKIEJ WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, Z CZYM ZMAGAŁA SIĘ GWIAZDA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE DONIESIENIA O KORONAWIRUSIE. PRZEPROWADZONE PRZEZ SPECJALISTÓW BADANIA MOGĄ MOCNO ZDZIWIĆ. CHODZI O NOSZENIE MASECZEK OCHRONNYCH

Portal "Życie" pisał również: TAKA SYTUACJA NIE POWINNA SIĘ WYDARZYĆ! POLICJA OMYŁKOWO ZASTOSOWAŁA ŚRODKI PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO WOBEC FOTOGRAFA PODCZAS WCZORAJSZYCH ZAMIESZEK