Jak podaje portal "Interia", Steffen Möller, gwiazda programu "Europa da się lubić", był gościem "Dzień dobry TVN". Opowiadał o tym, jak wygląda teraz jego życie.

Steffen Möller to było jego pięć minut

Steffen Möller pojawił się w programie "Europa da się lubić", gdzie zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. Niezwykłe poczucie humoru Niemca sprawiło, że stał on się jednym z bardziej lubianych uczestników show przybliżającego państwa Unii Europejskiej. Na fali olbrzymiej popularności Steffen Möller zagrał w "M jak miłość" i otrzymał swój własny program w TVP2.

YouTube

Od 2007 roku Steffen Möller coraz rzadziej pojawiał się w mediach. Zaczęto nawet spekulować, że sympatyczny Niemiec zdecydował się wrócić do ojczyzny. O tym, jak potoczyło się jego życie Steffen Möller opowiedział w "Dzień dobry TVN". Rozmowę z Steffenem Möllerem przeprowadziły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Drzyzga zaskoczyła wszystich, wprawiając Steffena w zakłopotanie.

Jak dziś wygląda życie Steffena Möllera

Jak się okazuje Steffen Möller dzieli dziś swoje życie pomiędzy Niemcy i Polskę. W Warszawie pojawia się systematycznie, co najmniej raz w miesiącu. W 2008 roku jego książka pt. "Viva Polonia" odniosła ogromny sukces w jego ojczyźnie. To zmotywowało go do rozpoczęcia kariery w Niemczech.

Jak pochawlił sie w "Dzień dobry TVN" na jego występy kabaretowe przychodzą tłumy. Teraz w dobie epidemii koronawirusa sytuacja znacznie się pogorszyła. Steffen Möller od marca wystąpił zaledwie raz.

interia.pl

Niesmak po pytaniach Ewy Drzyzgi

Ewę Drzyzgę zainteresowało również życie prywatne Möllera. Dziennikarka usilnie starała się dowiedzieć czy jego serce jest zajęte. W związku z tym zapytała go, gdzie planuje spędzić Sylwestra? Artysta przyznał, że "u mamusi". A dopytywany o to, czy jest singlem mieszkającym z mamą, dodał, że może będzie ktoś jeszcze.

Dalsze dociekania wprawiły w zakłopotanie nie tylko Steffena Möllera, ale również programową partnerkę Drzyzgi, Agnieszkę Woźniak-Starak, która stwierdziła, że jej koleżanka jest "wścibska". Pomimo wielu prób, Ewie Drzyzdze nie udało się wyciągnąć z gościa, czy jego serce jest zajęte, czy też nie.

Co sądzicie o zachowaniu dziennikarki?

To też może cię zainteresować: Czy czekają nas święta z dala od rodziny? Z rządu płyną niepokojące informacje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ile trzeba zapłacić by cieszyć się koncertem ulubionej gwiazdy disco-polo? Mało kto może sobie na to pozwolić

O tym się mówi: Minister zdrowia o wypowiedzi Edyty Górniak. Co powiedział Adam Niedzielski