Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów zaręczony!

Jak podaje portal "Plotek", Adam Miciak sparowany był przez ekspertów z Joanną. Para po raz pierwszy poznała się na ślubnym kobiercu i od razu było widać, że pomiędzy przyszłymi małżonkami niestety nie zaiskrzyło. Potwierdziła to później również podróż poślubna oraz wzajemne odwiedziny w miejscu zamieszkania. Pod koniec show Adam zdecydował, że chce jak najszybciej rozwieść się z żoną.

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie popierali zachowania Adama, któy unikał kontaktu z Joanną. Mężczyzna nie chciał podać powodu, dla którego zrezygnował z uczucia do niej. Okazuje się, że swoje serce oddał innej partnerce, bowiem to właśnie jej oświadczył się w miniony piątek, czym pochwalił się na Instagramie.

Nie zabrakło ścieżki z ułożonych obok siebie płatków róż, świec i pięknego pierścionka zaręczynowego. Z opisu pod postem wynika, że ukochana Miciaka powiedziała "tak".

No i stało się... Powiedziała "tak". Duma, szczęście i brak słów do opisania. Jedno jest pewne, kocham ją i tak już do końca razem. Adam Miciak

To również może Cię zainteresować: W KRAKOWIE MASOWA DEZYNFEKCJA SZPITALI. AKCJA W CAŁYM MIEŚCIE

Zobacz także: WYGRANA LOTTO W GDAŃSKU. OGROMNA WYGRANA TRAFIŁA DO GDAŃSZCZANINA