Według raportu Daily Mail, Melania rzekomo odlicza dni, do chwili gdy będzie mogła rozwieść się z biznesmenem i republikańskim urzędnikiem. To objawienie zostało dokonane przez byłego pomocnika Melanii, Omarosy Manigault Newmana.

Czy ulegamy iluzji, czy państwo Trump się jednak rozwiedzie?

Melania Trump, znana jako kochająca matka, czekała pięć miesięcy po tym, jak Donald Trump przeprowadził się do Białego Domu, zanim przeniosła się do Waszyngtonu z Nowego Jorku.

Czekała, aż syn pary, Barron Trump, zakończy rok akademicki. Melania jest znana z tego, że wybuchła płaczem, kiedy Donald Trump wygrał wybory w 2016 roku. Podobno nie spodziewała się, że jej małżonek wygra.

Melania zdecydowanie unikała tradycyjnych obowiązków Pierwszej Damy, takich jak podróżowanie z mężem. Melania słynie z trzymania się z dala od centrum uwagi, gdy jej mąż Donald Trump był oskarżany w styczniu 2020 r. Jej publiczne wystąpienia były niespójne.

Była nieobecna na wiecach wyborczych w ostatnim okresie poprzedzającym wybory. Pojawiły się również doniesienia o skorzystania z usług sobowtóra Melanii podczas kampanii wyborczych, choć nie ma zbyt wielu dowodów na to stwierdzenie.

Melania podobno podpisała umowę przedślubną z Trumpem, która rzekomo zabrania jej krytykowania Donalda Trumpa w wywiadach lub publikowania książek zawierających szczegóły jego prezydentury.

Melania, znana ze swojego stoicyzmu, wielokrotnie odtrącała dłoń męża, gdy ten sięgał po jej dłoń. W dniu inauguracji Donalda Trumpa, gdy para szła w kierunku Obamów, Trump szedł przed nią. Analitycy nazywają ich małżeństwo „umownym”.

Czy media słusznie donoszą, jakoby Melania już zacierała rączki na rozwód z Donaldem?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: 30-letnia Paulina wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Kontakt się urwał, a policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Zerknij tutaj: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia