Program „Hotel Paradise” od samego początku przyciąga przed ekrany niezliczone ilości fanów. Obecnie trwa druga edycja, a widzowie z zaangażowaniem obserwują losy uczestników. Jak doskonale wiemy, nic nie umknie ich czujnemu oku!

Już niedługo finał jednego z najpopularniejszych programów!

Jak informuje portal Plejada, niedawno na planie programu doszło do dość nieprzyjemnej sytuacji, która na kilka dni uniemożliwiła nagrywanie programu. Jak się okazało, jeden z budynków, w których nagrywany jest program „Hotel Paradise” został zniszczony wskutek uderzenia piorunem.

Na szczęście sytuacja została już opanowania, a nagrania do programu wznowione. Jak informują producenci, wielki finał będzie miał miejsce już za kilka dni – dokładnie 19 listopada.

Do finałowego odcinka przeszły cztery pary: Dominika i Bartek, Magda i Robert, Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Już w najbliższy czwartek wyjaśni się, która para zgarnie nagrodę główną – 100 tysięcy złotych. A może jeden z uczestników postanowi zostać singlem i zostawić całą kwotę dla siebie?

Kto zgarnie główną nagrodę?

Okazuje się jednak, że fani są niemal pewni, że wiedzą kto wygra drugą edycję programu „Hotel Paradise”. Kilka dni temu w sieci pojawiły się bowiem fotografie, na których doskonale widać, która z par wychodzi za rękę z domu. Zdjęcia bardzo szybko zostały usunięte z Internetu.

Na podstawie opublikowanych zdjęć fani są niemal przekonani, że program wygra Sonia oraz Łukasz. Do tej pory jednak para nie darzyła się zbyt pozytywnym uczuciem. Kto ostatecznie wygra program? Tego dowiemy się już za kilka dni!