Tata przyłapał matkę z innym mężczyzną, spakował się i wyszedł. Potem moja mama i ja zostaliśmy razem i starałem się jej we wszystkim pomóc. Spędzała dużo czasu w pracy, więc prawie się mną nie interesowała.

Później zaczęła spotykać się z innym mężczyzną, a dwa lata później wyszła za mąż. W ich nowej rodzinie czułem się zbyteczny, a młody człowiek zasugerował matce, że przeszkadzam w ich szczęściu. Potem moja mama wysłała mnie do babci. Mama nam w ogóle nie pomagała, więc żyliśmy tylko z jej emerytury.

Żyliśmy skromnie, ale przyjaźnie. Moja babcia została zarówno moim ojcem, jak i matką. Dziewczęce marzenia i sekrety, pierwsza miłość i nastoletni kryzys — moja babcia zawsze była przy mnie i wspierała mnie. Niestety zmarła, gdy byłam na drugim roku studiów. Kochana babcia zostawiła mi swoje mieszkanie.

Dlatego później pojawiła się matka. Chciała dostać to mieszkanie i zaproponowała mi wymianę. Zapewniła, że ​​ona i jej mąż nie mają wystarczająco dużo miejsca w dwupokojowym mieszkaniu, a ja sama nie potrzebowałam wiele.

"Jestem twoją matką!" Urodziłam cię i wychowałam! Powinnaś być mi wdzięczna!

Nawet jej nie słuchałam:

- Po co te wszystkie rozmowy? Moja babcia mnie wychowała, a ty właśnie znalazłaś nowego męża i od razu wyrzuciłaś mnie ze swojego życia jak niepotrzebnego kociaka!

Od tamtej pory moja mama nie pojawiła się w moim życiu. Ponownie się spotkałyśmy po 5 latach, kiedy urodził się mój syn. Mieszkaliśmy z mężem w mieszkaniu babci, mieliśmy średni dochód — na wszystko wystarczało. Przybycie mojej mamy było wielką niespodzianką. Nie chciałam wpuścić jej do mieszkania. Tak się nie robi: nie możesz zostawić swojego dziecka, a po wielu latach zgłosić się do jego domu. Syn wyszedł z pokoju i zapytał:

- Mamo, kto do nas przyszedł?

Moja mama nie była zdezorientowana, ale natychmiast odpowiedziała:

"Jestem twoją babcią." Chcesz, żebym cię odwiedziła? Twoja matka jest temu przeciwna!

"Nigdy wcześniej cię nie widziałem." Mamo, czy to naprawdę moja babcia?

- Synu, idź do pokoju.

- Dlaczego się pojawiłaś, czego jeszcze potrzebujesz?

Zaczęła opowiadać, jak jej mąż ją oszukał. Postanowili kupić nowe mieszkanie, więc sprzedali stare. Mężczyzna ukradł pieniądze i zniknął, a teraz matka nie ma dokąd pójść.

"Zostanę tutaj." Jesteś moją córką i nie możesz mi tego zrobić. Urodziłam cię, więc zostanę w twoim domu.

Pozwoliłam jej zostać na kilka nocy, ale nie planowała wyjeżdżać. Zadzwoniłam więc do ciotki ze wsi, która powiedziała, że ​​dodatkowe ręce na farmie nie będą przeszkadzać. Następnego dnia wujek zabierze matkę na wieś. Myślała, że ​​zostanie ze mną i będzie żyła naszym kosztem, więc wpadła w histerię, kiedy dowiedziała się o moich zamiarach.

- Dlaczego mi to robisz!? Jestem twoją mamą!

Czy faktycznie źle ją potraktowałam?

Jak informował portal "Życie": CZY TO KOLEJNE ZMIANY W POPULARNYM PROGRAMIE MUZYCZNYM? NA SCENIE "THE VOICE OF POLAND" ZOBACZYMY JUSTYNĘ STECZKOWSKĄ

Przypomnij sobie: ZATRWAŻAJĄCY INCYDENT NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE. FUNKCJONARIUSZ OMYŁKOWO CELOWAŁ W FOTOREPORTERA. RZECZNIK STOŁECZNEJ POLICJI PRZEPRASZA

Portal "Życie" pisał również: POMOC FINANSOWA NIE DOTRZE DO WSZYSTKICH NAUCZYCIELI! SPORA CZĘŚĆ PEDAGOGÓW NIE MOŻE LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO