Jedna z czytelniczek portalu "Polki" postanowiła podzielić się swoją historią. Zaczęło się niewinnie, mieli poznać teściową swojej córki. Pojechali po nią na lotnisko, spełniając prośbę młodych, którzy nie mogli się wyrwać z pracy. Kobieta przyznała, że wiedziała tylko jedno, że mama ukochanego córki jest starsza od niej. Kiedy ją zobaczyła przeżyła prawdziwy szok. Dlaczego?

Nie tego się spodziewała

Widząc teściową córki kobieta nie kryła zdumienia. Nie spodziewała się blondynki o smukłej sylwetce, idealnej cerze i prostyh białych zębach. Wparadowała na lotnisko w szpilkach, ogromnych diamentowych kolczykach, otoczona zapachem drogich perfum. Zrobiła wrażenie na wszystkich, szczególnie na Staszku, mężu kobiety.

Z takim wyglądem, nawet bez jaskrawego pomarańczowego płaszcza, jaki miała na sobie, nie sposób było jej przeoczyć. Wszyscy się za nią oglądali. Po wyjściu z hali teściowa córki (nazywana Lalą) bez wahania stanęła przy przednich drzwiach, które mąż kobiety przed nią czym prędzej otworzył. W domu też czekała aż Staszek wysunie krzesło.

YouTube

Lali nie było na ślubie własnego syna, którego zostawiła pod opieką ojca, gdy miał sześć lat i sama ruszyła w świat. Jej głowę miał zaprzątać wówczas jeden z licznych romansów. Teraz postanowiła nie tylko odwiedzić syna, ale także zwiedzać Polskę. Padło na to, że przewodnikiem Lali będzie Staszek.

Z wyprawy Staszek wrócił odmieniony. Nie chodziło tylko o nową fryzurę i ciuchy. Staszek zaczął skakać wokół Lali, jakby jedynym celem jego życia było usługiwanie jej. Najgorsze przyszło jednak, kiedy Lala wracała do siebie. Cała rodzina odwiozła ją na lotnisko i wtedy Staszek oświadczył, że wyjeżdża razem z nią.

YouTube

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Poruszająca historia kobiety, która po wielu latach odzyskała kontakt z ojcem. Ten przypadek wyciska z oczu łzy, ciężko uwierzyć, że to prawda

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to kolejne zmiany w popularnym programie muzycznym? Na scenie „The Voice of Poland” zobaczymy Justynę Steczkowską

O tym się mówi: Kiedy szczepionka na koronawirusa znajdzie się w Polsce? Znana jest data, jak szybko będzie można się zaszczepić