Każdy musi znać tę historię. Poruszający przypadek kobiety, która po wielu latach odzyskała kontakt z ojcem wręcz wyciska z oczu łzy, ciężko uwierzyć, że to prawda...

Pewna kobieta postanowiła ostatnio w sieci podzielić się swoją niezwykle wzruszającą historią. Skłania do refleksji i przemyśleń na temat relacji w rodzinie i zachęca do tego, aby nigdy ich nie zaniedbywać, bo potem może okazać się, że jest za późno.

Kobieta swoją opowieść zaczyna od czasów dzieciństwa, kiedy była niesamowicie mocno związana ze swoim ojcem. Była, potocznie mówiąc “córeczką tatusia”.

Niestety, ta sytuacja uległa znacznemu pogorszeniu w czasach nastoletnich, kiedy dziewczyna stała się buntowniczką - ojciec stał się wymagający, oschły, zaczął pić alkohol i kłócić się z mamą. W kłótniach wielokrotnie kazał córce wynosić się z domu.

Kiedy była pełnoletnia wyjechała za granicę, gdzie poznała producenta filmowego i za niego wyszła. Dzięki niemu osiągnęła sukces w karierze aktorskiej.

Spotkanie z ojcem po latach

Po wielu latach kobieta otrzymała telefon z Polski informujący o tym, że jej ojciec jest ciężko chory. Niewiele myśląc wsiadła w samolot i przyleciała. Jej ojciec chorował na nowotwór, a choroba postępowała.

Kobieta i jej ojciec zrozumieli, że to czas ich pożegnania. Wreszcie zaczęli ze sobą rozmawiać, przeprosili się, a ojciec przyznał, że nigdy nie myślał źle o córce, a wręcz był z niej bardzo dumny. Wkrótce potem zmarł.

Okazało się, że mężczyzna przez wszystkie lata kariery aktorskiej córki gromadził wszelkie artykuły z prasy na jej temat.

fot. screen youtube