Trzecia edycja "Sanatorium miłości" przeszła do historii. Dwanaścioro seniorów, którzy zdecydowali się przeżyć przygodę życia, wróciło już do rodzinnych domów.

Trzecia edycja „Sanatorium miłości” dobiegła już końca

W trzeciej edycji programu "Sanatorium miłości" seniorzy spędzali czas w Polanicy Zdrój. W odcinkach nie zabrakło znanych i lubianych osobowości telewizyjnych.

Seniorzy mogli nie tylko znaleźć miłość, ale również się zrelaksować i odkryć w sobie talenty, o których do tej pory nie mieli pojęcia.

W trzeciej odsłonie poznaliśmy: Annę, Andrzeja, Zbigniewa, Halinę, Edwarda, Jadwigę, Wiesława, Janinę, Władysława, Krystynę, Teresę oraz Zdzisława.

Choć trzecia edycja „Sanatorium miłości” dobiegła już końca, widzom wciąż towarzyszą emocje po obserwowaniu zmagań uczestników. W ostatnim czasie internauci wyłapali dość zaskakujący szczegół.

Czy Andrzej z „Sanatorium miłości” okłamał widzów?

Okazuje się, że uczestnik popularnego show, Andrzej, okłamał widzów TVP. Czujne oko internautów wyłapało pewien szczegół.

Na instagramowym profilu „Sanatorium miłości” pojawiło się zdjęcie seniorów. Okazuje się, że wezmą oni udział w specjalnym odcinku Familiady.

Na jednym ze zdjęć zrobionych w studiu Familiady pozowali panowie – Andrzej, Edward i Zdzisław. Uwagę internautów przykuła plakietka przypięta do marynarki Andrzeja.

Okazuje się, że mężczyzna ma naprawdę na imię… Antoni! Zaskoczeni internauci od razu zwrócili uwagę na ten szczegół. Przypuszczają, że mężczyzna po prostu posługuje się swoim drugim imieniem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO