Violetta Villas, czyli właściwie Czesława Gospodarek, była wielką artystką. Jej głos był fenomenem na skalę światową. Niestety, ostatnie lata piosenkarki nie wyglądały tak pięknie, nie odeszła w sławie i splendorze.

Pamięć o artystce pozostaje wciąż żywa wśród jej fanów. Władze miasta postanowiły to wykorzystać i zarobić na sławie Villas, co bardzo nie spodobało się jej synowi. Znaleziono sposób, by obejść prawo.

Violetta Villas. Źródło: Youtube
Violetta Villas. Źródło: Youtube

Miasto chce zarobić na sławie Violetty Villas

Jak przypomina Jastrząb Post, w czasach świetności Violetty Villas wyjazd za granicę stanowił problem, tymczasem ona brylowała w Stanach Zjednoczonych. Uchodziła za wielką artystkę, śpiewała na amerykańskich scenach, na których występowali także Frank Sinatra i Barbra Streisand.

Niestety, końcówka jej życia w Polsce, w Lewinie Kłodzkim, nie była kolorowa. Polegała na Elżbiecie B., opiekunce, która w 2019 roku została skazana za znęcanie się nad gwiazdą.

Violetta Villas miała jedno dziecko – syna, Krzysztofa Gospodarka. Ten co jakiś czas pojawia się w mediach, dbając, by pamięć o jego mamie pozostała żywa.

Niedawno mężczyzna chciał przekazać dom artystki, by stworzono tam muzeum Violetty Villas. Liczył na współpracę ze strony władz gminy. Niestety, postanowiono inaczej.

Violetta Villas. Źródło: Youtube
Violetta Villas. Źródło: Youtube

Stworzono Centrum Społeczno-Kulturalno-Edukacyjne, w którym znalazła się izba pamięci Violetty V., nie Villas. Wszystko dlatego, że syn artystki ma prawa do znaku towarowego, jakim jest sceniczny pseudonim mamy pana Krzysztofa.

Jak zauważa syn artystki, izba pamięci nie jest dobrze wyposażona, a on sam ma o wiele więcej eksponatów, którymi chciał się podzielić z gminą.

To też może cię zainteresować: WOJSKO WKROCZYŁO DO SZPITALI. W CZYM POMOGĄ ŻOŁNIERZE? OKAZUJE SIĘ, ŻE DYREKTORZY PLACÓWEK NIEZBYT CIESZĄ SIĘ Z TEGO POMYSŁU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KIEROWCY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ ZMIANY, NOWE PRZEPISY WESZŁY W ŻYCIE. ZA NIEUWAGĘ BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ SPORY MANDAT

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA POINFORMOWAŁA O NIESPODZIEWANEJ DECYZJI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. NIC TEGO NIE ZAPOWIADAŁO

O tym się mówi na świecie: W MEDIACH POJAWIŁA SIĘ BARDZO SMUTNA INFORMACJA! FANI ŻEGNAJĄ ULUBIONĄ AKTORKĘ

Z życia gwiazd: KAROL STRASBURGER OCENIŁ KOMPLEKSY WIELU MĘŻCZYZN. UDOWADNIA, ŻE WOLI MIEĆ „MAŁY”, A ONI REKOMPENSUJĄ SOBIE COŚ POPRZEZ „WIELKIE”