W tej chwili ma 58 lat i mimo swojego wieku wygląda po prostu cudownie!

Victoria Ruffo urodziła się w 1962 roku w stolicy Meksyku w rodzinie najzwyklejszych pracowników, która oprócz niej miała dwie inne córki.

Od dzieciństwa Victoria uwielbiała być w centrum uwagi, brała udział we wszystkich szkolnych wydarzeniach i koncertach, więc nigdy nie bała się publiczności, przesłuchań i wystapień. Dziewczyna zawsze wiedziała, jak zrobić dobre wrażenie, więc od 18 roku życia występowała w serialach telewizyjnych.

Jej pierwszą pracą była rola w meksykańskim serialu „Problemy lekarza”. Potem pojawiło się kilka nowych ról w telenowelach „Al rojo vivo”, „W poszukiwaniu raju” (En busca del Paraíso) i „Zawsze mnie kochaj” (Quiéreme siempre). Każdy z tych filmów, który był wyświetlany na ekranach od 1980 do 1982 roku, przyniósł Victorii Ruffo zasłużoną część sławy i popularności. Jednak to był dopiero początek.

Jej sława zaczęła rosnąć. Wielu fanów zasypało ją listami, a reżyserów nowymi propozycjami.

W 1989 roku Victoria Ruffo została zaproszona do nakręcenia serialu „Po prostu Maria”, który ostatecznie stał się największym sukcesem w jej karierze. W 143 odcinkach tej serii główna bohaterka stała się wzorem dla setek tysięcy ludzi, jej imię nadano nawet dzieciom. A na Białorusi wyhodowano specjalną odmianę jabłek, zwaną „Just Maria”.

Po takim sukcesie aktorka zaczęła odwiedzać kraje WNP, udzielać wywiadów, uczestniczyć w różnych programach telewizyjnych i teleshow.

W latach 1993-2008 ukazało się kilka innych filmów z jej udziałem: „Caprice”, „Biedna bogata dziewczyna”, „Żyję dla Eleny”, „Przytul mnie mocniej”, a także filmy „Macocha” i „Wiktoria”, który stał się popularny w Kolumbii i USA.

Victoria Ruffo jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w Meksyku. Ponadto gra w teatrze i pracuje jako prezenterka telewizyjna.

Aktorka była dwukrotnie zamężna. W swoim pierwszym małżeństwie urodziła syna. A w 2001 roku po raz drugi wyszła za mąż, w 2004 roku urodziła bliźnięta — Victorię i Anuarę.

Warto zauważyć, że nie korzysta z usług chirurgów plastycznych i kosmetologów. Według samej kobiety chce zachować naturalny wyraz twarzy i nie ma na twarzy martwej maski.

To też może cię zainteresować: STRAJK KOBIET TRWA W NAJLEPSZE. NIEBAWEM ULICE MIASTA PO RAZ KOLEJNY ZOSTANĄ ZABLOKOWANE. NIE BĘDZIE TO JEDNAK WARSZAWA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY ZGODNIE Z OSTATNIMI OBOSTRZENIAMI WPROWADZONYMI PRZEZ RZĄD SALONY KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE? KTO POWINIEN SIĘ OBAWIAĆ

O tym się mówi w Polsce: JAKI BĘDZIE ZBLIŻAJĄCY SIĘ SYLWESTER? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZDRADZIŁ NA CO NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ. NIESTETY NIE MIAŁ DOBRYCH WIADOMOŚCI