Anna Dymna to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Oprócz aktorstwa, Anna Dymna poświecą się także działalności charytatywnej i pracuje jako wykładowca Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Anna Dymna od lat pomaga osobom niepełnosprawnym

Jednym z projektów organizowanych przez Annę Dymna jest Festiwal Zaczarowanej Piosenki, który odbywa się co roku. Niestety tegoroczna edycja została odwołana przez panującą epidemie koronawirusa.

Wydarzenie organizowane przez Annę Dymną oraz jej fundację odbywało się nieprzerwanie od wielu lat.

Krakowski festiwal organizowany był dla dzieci niepełnosprawnych, które na scenie mogły pochwalić się swoimi talentami wokalnymi. Anna Dymna już od dwudziestu lat pomaga osobom niepełnosprawnym i wie, jak wygląda ich codzienne życie.

Gwiazda jest załamana postawą wielu osób

Anna Dymna uważa, że przed dokonaniem decyzji o ustawie ws. aborcji, ktoś powinien pokazać kobietom, jak wygląda życie z niepełnosprawnymi. Wiele z nich tak naprawdę nie wie, co je może czekać.

Aktorka jest zwolenniczką życia i liczy się dla niej każdy oddech. Anna Dymna uważa jednak, że państwo nie powinno kobiet do niczego zmuszać i dokładać im cierpień.

Strajk kobiet/ https://wiadomosci.radiozet.pl/
Strajk kobiet/ https://wiadomosci.radiozet.pl/
Strajk kobiet/ https://wiadomosci.radiozet.pl/

Gwiazda jest przekonana, że protesty negatywnie wpłyną na zdrowie wielu osób w czasach pandemii. Wychodzenie na ulicę wiąże się z ogromnym ryzykiem.

Dlatego zdaniem Anny Dymnej, zarówno władze, jak i protestujący, powinni zawiesić konflikt i porozmawiać na temat w lepszych czasach – po pandemii.

Anna Dymna. Źródło: Instagram
Anna Dymna. Źródło: Instagram
Anna Dymna. Źródło: Instagram

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO