Media obiegła wiadomość, że ruszyła w Polsce bardzo ważna akcja, która może uratować wiele ludzkich żyć. Coraz więcej gwiazd bierze udział w inicjatywie #ALERT UDAROWY - POZWÓL SIĘ URATOWAĆ. Jedną z gwiazd, które zaangażowały się w akcję jest Anna Popek, o której tabloidy, jak WTV piszą, że przypuszczalnie planuje odejść z Telewizji Polskiej.

Anna Popek pod ostrzałem niemiłych pytań i komentarzy "robi swoje"

Jest niekwestionowaną gwiazdą Telewizji Polskiej i jedną z jej kluczowych ikon. Obecnie ciężko jest wyobrazić sobie Telewizję Polską bez Anny Popek. Ostatnimi czasy spotyka się ona z falą krytyki i hejtem na mediach społecznościowych, co odbija się echem na łamach tabloidów.

Niewybredne często komentarze internautów cytowane są z chęcią, a odpowiedzi Anny Popek nie zawsze przedstawiane są tak, jak chciała by tego ich autorka. Obecnie trwa hejt kierowany w stronę dziennikarki związany ze stosowaniem się do obostrzeń.

Jednak to nie wszystko... Jako, że w kraju trwa strajk zwolenniczek terminacji dzieci nienarodzonych, internauci zamęczają Annę Popek pytaniami o jej zdanie na jej temat, oraz komentarzami kierowanymi w narrację Telewizji Polskiej, w której dziennikarka pracuje od lat.

Gwiazda stara się reagować na zachowanie internautów spokojnie i odpowiadać dyplomatycznie na niewyszukane często komentarze, jednak najbardziej wymowną odpowiedzią na to, co jest dla niej ważne, jest post dotyczący akcji #ALERT UDAROWY, w której bierze udział coraz więcej gwiazd.

Czy wiesz, jak rozpoznać udar u siebie lub u innych?

O tym się mówi: Szabrownicy splądrowali miejsce spoczynku małego dziecka. Powody tego czynu budzą odrazę i mdłości

Zerknij: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku