Monika Zamachowska jest znaną dziennikarką, przez lata związana była z Telewizją Polską. Była autorką i współautorką programów: „Kulty Popkultury”, „Teleadwokat”, „Europejczycy”, „Strefa Otwarta”, czy „Orzeł czy reszka”.

Największą popularność przyniósł jej jednak program „Europa da się lubić”. Show z udziałem obcokrajowców opowiadających o swoich kulturach skradł serca widzów w latach 2003-2008. Pojawił się także ponownie w 2019 roku.

Monika Zamachowska była także gospodynią „Pytania na Śniadanie”, gdzie występowała w duecie z Michałem Olszańskim. Niestety po 25 latach pracy dla stacji TVP2 dziennikarka została zwolniona, a jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska.

Monika Zamachowska screen Instagram
Monika Zamachowska screen Instagram
Monika Zamachowska screen Instagram

Monika Zamachowska ma dość marznięcia na ławce! Chce otwarcia knajp

Dziennikarka ma dość panującej www Polsce sytuacji. Nie zgadza się z wprowadzanymi przez rząd obostrzeniami. Jej zdaniem w działaniach polityków nie ma najmniejszego sensu. Ostatnio zastanawiała się nad sensem zamknięcia restauracji a pozostawiania otwartych kościołów.

Jak przyznała podczas ostatniego spotkania z przyjaciółka, zmuszona była jeść pizzę na ławce w czasie niesprzyjającej aury pogodowej podczas gdy tłumy wiernych opuszczały kościół.

- To znaczy, oczywiście można sobie ugotować, ale dlaczego, psiakrew, nie można pójść do knajpy albo chociaż na kawę z przyjaciółką? Wczoraj siedziałyśmy zmarznięte na ławce na skwerku z papierowymi kubeczkami i kawałkiem pizzy w ręku i obserwowałyśmy tłumek wychodzący z kościoła. No co jest, do cholery??? – zastanawiała się głośno żona Zbyszka Zamachowskiego.

Jak się okazało post Zamachowskiej spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Nie tylko dziennikarka ma takie zdanie na ten temat. Jej punkt widzenia podzielają setki internautów.

To też może cię zainteresować: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA ZDROWIA. PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA JEDNAK DOSTANĄ PODWYŻKI? RESORT DOKŁADNIE WYJAŚNIA GORĄCĄ KWESTIĘ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNA INFORMACJA DLA NIEMALŻE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. JUTRO NA JEDNEJ Z ULIC BĘDĄ PRZEPROWADZANE REMONTY, SPOWODUJE TO UTRUDNIENIA W RUCHU

O tym się mówi w Polsce: KIEROWCY W CAŁYM KRAJU MUSZĄ UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ! NIEWYKLUCZONE SĄ BLOKADY MIAST, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: WILLIAM I KATE SZUKAJĄ GOSPOSI. OFERUJĄ CAŁKIEM NIEZŁĄ SUMKĘ. MAJĄ JEDNAK JEDEN WYMÓG, JAKI