Obecnie w Polsce aura jest niemalże wiosenna. W wielu regionach kraju termometry wskazują ponad 13 stopni Celsjusza. A jaka pogoda będzie na Wszystkich Świętych? Meteorolodzy maja dla nas dobre wiadomości. Będzie raczej słonecznie.

Jaka pogoda czeka nas w świąteczny weekend?

Już za kilka dni Polacy spotkają się przy grobach z powodu Wszystkich Świętych. 1 listopada ważna jest pogoda, ponieważ niemało czasu spędzamy wtedy na cmentarzach pod gołym niebem. Obecnie aura w Polsce jest iście wiosenna, a temperatury zaskakująco wysokie.
We Wszystkich Świętych w kraju powinno być słonecznie lub częściowo słonecznie, nie są przewidywane opady.

Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie, tam termometry wskażą jedynie 10 stopni Celsjusza. Znacznie cieplej będzie w centrum, gdzie słupki pokażą 13 stopni Celsjusza. Prawdziwymi szczęściarzami będą mieszkańcy Dolnego Śląska. Tam termometry wskażą aż 16 stopni!

A jaka pogoda będzie w Dzień Zaduszny? 2 listopada powinniśmy się przygotować na zmianę aury, ponieważ w większości kraju pojawia się zachmurzenia. Na szczęście deszcz pojawi się jedynie w kilku miejscach w Polsce. Co ważne temperatura nie spadnie. W dzień Zaduszny możemy spodziewać się niemalże takiej samej aury jak we Wszystkich Świętych.

Dzień Wszystkich Świętych
Dzień Wszystkich Świętych
Dzień Wszystkich Świętych