Agnieszka Kaczorowska-Pela to tancerka znana z programu "Taniec z Gwiazdami" oraz aktorka kojarzona m. in. z roli Bożenki w serialu "Klan". Ostatnio, gwiazda postanowiła zrobić sobie przerwę od występowania na małym ekranie.

Wszystko za sprawą zmian w życiu prywatnym celebrytki. Agnieszka Kaczorowska wyszła za mąż 7 września 2018 roku, a rok później powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Emilię.

Macierzyństwo nie wykluczyło jednak gwiazdy całkowicie z życia publicznego. Agnieszka nadal jest bardzo zapracowana. Prowadzi m.in. własną szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”. Ponadto, tancerka jest bardzo aktywna w sieci.

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram

Agnieszka Kaczorowska poprowadzi taneczne show?

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na łamach Faktu, Agnieszka Kaczorowska zamierza wrócić do pracy. Okazuje się, ze tancerka tym razem wystąpi w roli jurorki popularnego show Polsatu „Tańca z Gwiazdami.

Krążące po sieci plotki postanowił zweryfikować portal Plotek, który zdecydował się skontaktować z Agnieszką Kaczorowską. Jak się jednak okazuje tancerka nie odpowiedziała na pytanie portalu jednoznacznie. Jak jednak dodała, gdyby otrzymała podobną propozycja czułaby się niezmiernie wyróżniona.

- O to, czy są plany zatrudnienia mnie w roli jurorki, trzeba pytać Polsat. Jednak gdybym dostała taką ofertę, byłoby to dla mnie wielkie wyróżnienie i kolejny etap w tanecznej karierze - mówi w rozmowie z Plotkiem.

Nasze wątpliwości nie zostały rozwiane. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać z niecierpliwością. Jak myślcie Aga zasiądzie w jury?

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram

Jak informował portal "Życie": PRYMAS POLSKI ZDENERWUJE KOBIETY POPIERAJĄCE PROTESTY? ARCYBISKUP WOJCIECH POLAK ZWRÓCIŁ SIĘ BEZPOŚREDNIO DO NICH, JEGO SŁOWA TO WIELKIE ZASKOCZENIE

Przypomnij sobie: PROTESTUJĄCE KOBIETY DOSTAŁY JASNY SYGNAŁ OD MINISTERSTWA ZDROWIA. WALDEMAR KRASKA POSTANOWIŁ DAĆ WYRAŹNY KOMUNIKAT, CO POWIEDZIAŁ W SPRAWIE EPIDEMII

Portal "Życie " pisał również: ZAKOCHAŁA SIĘ, A MĘŻCZYZNĘ ŻYCIA ODEBRAŁA JEJ WŁASNA CÓRKA! NIEZWYKLE SMUTNA HISTORIA PEWNEJ KOBIETY, ŻADNA Z NAS NIE CHCIAŁABY TEGO DOŚWIADCZYĆ