Teraz większość młodych ludzi po prostu mieszka razem, nie obciążając się udaniem się do urzędu stanu cywilnego.

Wielu młodych ludzi woli nawet nie wchodzić w długotrwałe związki, które mogą prowadzić do powstania rodziny. Kariera wysuwa się na pierwszy plan.

Wcześniej uczono nas, że rodzina jest najważniejszą częścią społeczeństwa. Rodzice oczekiwali od nas wnuków, pomagających pod każdym względem ułożyć życie rodzinne. Dzisiaj młodzi ludzie bardziej boją się odpowiedzialności i nie są gotowi poświęcić swoich interesów, by uszczęśliwić swoich bliskich.

Minął ostatni wiek typowego życia rodzinnego, obecny to wiek poważnych przemian życia publicznego. Wydaje mi się, że za 70 lat liczba żonatych mężczyzn znacznie się zmniejszy.

Jednak bohaterowie naszego artykułu pochodzą bezpośrednio z przeszłości, a dokładniej z 1964 roku. To małżeństwo Svitmanów, które udowadnia, że ​​wspólne życie do końca jest całkiem realne.

Historią zainteresował się fotograf Ken Griffiths z The Sunday Times Magazine. Stworzył projekt, w którym obrazy będą splatać zmienność natury i nienaruszalność ludzkich uczuć.

Tak, korespondent od czasu do czasu odwiedzał starszą parę, aby zrobić jej zdjęcia na tle domu i ogrodu angielskiego, które sami wykonali.

Wszystko zaczęło się w piękny wiosenny dzień, kiedy państwo Svitman kupili sadzonki i przygotowali ziemię pod rośliny.

Wkrótce kwiaty zaczęły wzrastać pokazując, że wysiłki osób starszych nie poszły na marne.

W piękny letni dzień ogród bawił się wszystkimi kolorami natury, a osoby starsze jaśniały radością i dumą ze swojego dzieła.

I jeszcze piękniejsze…

Małe dzieło Svitmanów wyglądało nie mniej atrakcyjnie na początku jesieni…

Pod koniec listopada przyroda zasnęła, a ziemia pokryła się deszczem. Znając angielską pogodę, możemy założyć, że będzie to więcej niż jeden dzień…

W następnym roku ponownie przygotowali ziemię i nowe sadzonki.

Fotograf nie mógł się doczekać, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał ogród w nowym roku.

I tak natura znów się obudziła, a nowe kwiaty wyciągnęły się ku niebu w poszukiwaniu promieni słonecznych.

Lato wydawało się dość gorące, ale Svitmany wyglądają wesoło i radośnie.

Jaki niuans! Pan Switman udał się do Griffiths w dumnej samotności. Wydaje się pusty…

Nieoczekiwany, ale całkiem logiczny koniec historii miłosnej Svitmanów. W tym miejscu nie będzie już małego, ale przytulnego ogrodu angielskiego. Jeśli tak się stanie, zostanie złamany przez zupełnie innych ludzi. Możliwe, że dom zostanie całkowicie wyburzony, wykorzystując teren w innym celu.

Jak informował portal "Życie": JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ TEGOROCZNE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH? CZY ZADUSZKI BĘDĄ DNIEM WOLNYM OD PRACY? POLACY SZYKUJĄ SIĘ NA 1 LISTOPADA W CZERWONEJ STREFIE

Przypomnij sobie: KURIOZALNA POMYŁKA WE WPROWADZONYCH OBOSTRZENIACH DOPROWADZIŁA DO WIELU NIEPOROZUMIEŃ. RZĄDZĄCY WYJAŚNIAJĄ, CHODZI O GODZINĘ DLA SENIORA

Portal "Życie PL" pisał również: EKSPERCI PRZEWIDUJĄ OGROMNE NIESZCZĘŚCIE, KTÓRE MA WYDARZYĆ SIĘ NIEBAWEM. NIEKTÓRE OSOBY SĄ PRZEKONANE, ŻE TEN DZIEŃ BĘDZIE KOŃCEM ŚWIATA. O CO CHODZI