Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera oraz była żona Michała Wiśniewskiego, ogromną popularność zdobyła właśnie dzięki swojemu małżeństwu. Ślub z liderem zespołu Ich Troje przyniósł jej dużą rozpoznawalność w całej Polsce, dzięki czemu teraz uznawana jest ona za prawdziwą celebrytkę. Często pojawia się na imprezach i ściankach.

W zeszłym roku szerokim echem odbiło się rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, o którym dowiedziała się ona… z mediów.

Jak się okazało, uczucie frontmana Ich Troje do czwartej żony wypaliło się i postanowił szukać szczęścia w miłości w ramionach innej kobiety.

Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram

Dominika Tajner ma koronawirusa

Dominika Tajner ma koronawirusa. Jak się okazuje choroba jej nie oszczędza.

- Od ponad tygodnia siedzę w domu. Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni. Od razu czułam, że coś jest nie tak. Postanowiłam zrobić test. Stałam w kolejce ponad półtorej godziny, przede mną blisko 150 osób – powiedziała córka trenera w wywiadzie dla Jastrzabpost.pl.

Jak przyznała Dominika Tajner o wyniku testu dowiedziała się w ubiegłym tygodniu. Nie jest zdziwieniem, ze wynik pozytywny był dla niej prawdziwym szokiem. Była żona Michała Wiśniewskiego zareagowała tak emocjonalnie, że przez moment nie była w stanie normalnie oddychać. Na szczęście jak sama przyznaje ma silny organizm i udaje jej się walczyć z objawami wirusa dzięki przepisany przez lekarzy lekom.

Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram

To też może cię zainteresować: POTWIERDZONE PRZYPADKI ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ. AKADEMIK PRZEKSZTAŁCONY NA IZOLATORIUM