Jak podaje "Pomponik", wokalista wciąż dochodzi do siebie po przebytej w Stanach Zjednoczonych operacji, która była niezbędna do uratowania wzroku artysty. Jego stan zdrowia jednak nadal jest powodem do niepokoju dla jego ukochanej Anny Maleady.

"Widział coraz gorzej"

Wyświetl ten post na Instagramie.

Po 10 miesiącach leczenia Stana Borysa po udarze niedokrwiennym w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych, możemy cieszyć się wielkim Sukcesem !!!! . Wasze wsparcie i modlitwy pomogły 🙏 wielka praca lekarzy i rehabilitantów oraz personelu medycznego 👍 zrobiła swoje . Zaparcie i wytrwałość Stana Borysa w ciężkiej i długotrwałej terapii przyniosła oczekiwane efekty !!! W końcu Stan Borys jest w dobrej formie w tj. samodzielny w poruszaniu się , choć wiadomo, że rehabilitacja trwa ! Dziękujemy wszystkim za wsparcie w tym trudnym dla nas czasie. ❤️ Gdyby nie WY nie było by Stana ❤️ Obszerny wywiad z #stanborys #aniaMaleady #annamaleady już w dzisiejszym wydaniu magazynu Viva ! Jak pokonywać chorobę # Udar #udarniedokrwienny 😌😌😌😌 Pokonać ciężkie chwile i momenty zwątpienia ??? Walczyć i trwać ! W wywiadzie dla Vivy #razem ! Dziękujemy całej redakcji Viva za przyjazd do #UzdrowiskoUstroń gdzie Stan odbywał końcową rehabilitację w tym roku 2019 . Dziękujemy Uzdrowiskom w Beskidach takich i Ośrodek Rehabilitacyjny #TriVita za profesjonalną rehabilitację oraz Uzdrowisko Ustroń, który wsparł ostatni etap rehabilitacji . Dziękujemy Urzedowi Miasta Bielsko Biała za wsparcie w uzyskaniu środków dla Stana Borysa na rehabilitację poprzez zorganizowanie koncertu z incjatywy Marcina Danca i jego Żony ❤️ Dziękujemy wszystkim tak jak : Artystom w wystąpieniu w koncertach dla Stana i darczyńcom za pomoc w realizacji leaczenia po przebytym udarze 🙏 cała #praca nie poszła na marne . Stan jest z nami i robi wielkie postępy . #Dziękujemy ❤️ #Rozmowa : @KrystynaPytlakowska Zdjęcia : @OlgaMajrowska Stylizacja : @KatarzynaŁaszcz Makijaż i fryzura: @PaulinaBrzostowska Produkcja : @Katarzyna Zarenek #Viva! #magazyn #viva #vivavideo #magazynvivapl @viva_magazyn @uzdrowiskoustron

Post udostępniony przez Stan Borys (@stan_borys_official)

Jak zrelacjonowała w wywiadzie dla jednego z tablidów, pozostając w Stanach Zjednoczonych nie mogli już dłużej czekać z zalecaną przez lekarzy operacją na możliwość powrotu do Polski. W związku z tym operacja odbyła się na terenie USA.

Stan widział coraz gorzej i potrzebna była natychmiastowa operacja. Nie mogliśmy z nią czekać i zrobić jej w Polsce, bo z powodu pandemii nie wiadomo, kiedy wrócimy do kraju.

Niepokoi ją fakt, że kilka dni po operacji jej ukochany wciąż nie odzyskał wzroku mimo, że lekarze zapewniają o nadejściu poprawy.

Jak się okazało, nie był to prosty zabieg i pomimo tego, że minęło parę dni, Stan w dalszym ciągu nie widzi. Lekarze zapewniają, że wzrok powróci. Niemniej jednak Stan bardzo się denerwuje, a ja razem z nim.

Nam pozostaje życzyć artyście powrotu do zdrowia.

O tym się mówi: Maryla Rodowicz: jej trudne chwile wciąż trwają. Andrzej Dużyński nie daje za wygraną w sądzie. Czy zeznania gosposi rozwieją wątpliwości

Zerknij: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja